Połącz się z nami

Edyta Górniak na gorącym zdjęciu! Rozgrzała fanów do czerwoności!

Moda i uroda

Edyta Górniak na gorącym zdjęciu! Rozgrzała fanów do czerwoności!

Diwa polskiej sceny muzycznej pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych bardzo odważnym zdjęciem. Internauci nie mogli wyjść z zachwytu! Edyta Górniak na gorącym zdjęciu!

Edyta Górniak znana jest z tego, że bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Ostatnio zrobiła swoim fanom niespodziankę i zapowiedziała nowy singiel. Przy okazji dodała bardzo ponętne zdjęcie, które spodobało się jej obserwatorom. Zobaczcie, jak rozgrzała internautów!

Edyta Górniak przez ogromną rzeszę społeczności, uznawana jest za jedną z najbardziej utalentowanych postaci w historii polskiej sceny muzycznej. Jej szeroka skala głosu, wyliczoną na ponad cztery oktawy, bardzo dobrze znana jest także poza granicami naszego kraju. Edyta dobrze wie jak zrobić wrażenie na scenie, a utwory przez nią wykonywane potrafią niejednokrotnie wzruszać do łez.

Wokalista od lat jest jedną z najpopularniejszych sław w polskim show-biznesie, o którą zabiegają wszystkie stacje telewizyjne. Jeden z ostatnich projektów, w którym wystąpiła Edyta, był pierwszy sezon programu „My Way”, gdzie pod okiem kilku instruktorów Edyta zdobywała umiejętności w prowadzeniu samochodu.

Edyta Górniak na gorącym zdjęciu!

Poza występami w licznych programach rozrywkowych Edyta nie zapomina o tym, co potrafi robić jak nikt inny, czyli o śpiewie. Właśnie ogłosiła na swoim profilu w mediach społecznościowych, iż wydała najnowszy singiel. Nowe piosenki w wykonaniu swojej idolki dla fanów artystki są ogromną uciechą. Dodatkową niespodziankę jaką zrobiła Edyta, było zdjęcie, które udostępniła przekazują tę informację. Otóż na fotografii widzimy Edytę w bieliźnie zasłoniętą jedynie ręcznikiem.

Zdjęcie ogromnie spodobało się jej obserwatorom, którzy nie mogli wyjść z zachwytu nad urodą diwy polskiej sceny muzycznej. Pod postem Edyty zostawili bardzo sporo komentarzy.

„Ideał Piękna Pani jest i stylu”

„Śliczne zdiecie ❤️poprosimy o więcej takich ❤️😍”

„Kusisz Edi”

Przypomnijmy, że Edyta niedawno świętowała swoje 47 urodziny! Jesteśmy pod wrażeniem, jak spektakularnie wygląda za każdym razem!

A jak Wam się podoba wokalistka na najnowszym zdjęciu? Podzielacie zachwyt obserwatorów nad urodą Edyty Górniak?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry