Połącz się z nami

Edyta Górniak pozuje topless! Odważne zdjęcie 47-latki zachwyciło jej fanów!

Edyta Górniak

Moda i uroda

Edyta Górniak pozuje topless! Odważne zdjęcie 47-latki zachwyciło jej fanów!

Edyta Górniak zaprezentowała swoim fanom gorące ujęcie, na którym pozuje topless. Takie odważne zdjęcia artystki , to naprawdę rzadkość! Musicie to zobaczyć! Edyta Górniak pozuje topless!

Edytę Górniak zna praktycznie każdy. Jest ona jedną z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju, a przez lata aktywności zyskała miano diwy polskiej sceny muzycznej. Jej talent szybko został zauważony, a Edyta swoją aktywność zawodową rozpoczęła już w 1990 roku. Od tamtej pory wciąż zachwyca nas swoimi utworami i niezwykłym głosem.

Od pewnego czasu na naszych ekranach leci kolejna edycja uwielbianego przez wiele osób, muzycznego programu „The Voice of Poland”, w którego składzie jury zasiadła ponownie Edyta Górniak. Bez wątpienia jest ona jedną z ulubionych jurorek wśród widzów. Edyta coraz częściej zdradza w programie szczegóły dotyczące swojego życia prywatnego – na co oczywiście czeka wielu jej fanów. Na przykład ostatnio informowaliśmy Was o tym, że już niebawem Edyta zamieszka u podnóży polskich Tatr.

Przeczytacie tutaj: Tajemnica Edyty Górniak wyszła na jaw! Szykują się ogromne zmiany w życiu artystki!

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Edyta Górniak pozuje topless!

Edyta, jak wiele innych gwiazd prowadzi bardzo aktywnie swój profil w mediach społecznościowych. Instagram artystki obserwuje 420 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się powiększa. Na profilu jej znajdziecie przeróżne zdjęcia – pokazujące zarówno życie prywatne, jak i zawodowe.

Dziś, Edyta podzieliła się natomiast zdjęciem, na które nie traficie zbyt często. Piosenkarka zaprezentowała fotografię z sesji zdjęciowej, na której pozuje topless. To wielka rzadkość na profilu artystki. Uwagę przykuwa jej talia osy oraz płaski brzuch. Fani zachwycili się jej najnowszym ujęciem:

„Jedna z najpiękniejszych kobiet świata,”

„Jesteś Edi Ideałem pod każdym względem. Kocham Cię bardzo. 🍀🍀🍀💕💕💕❤❤❤”

„Nie potrafie Cie opisac… Zaskakujesz mnie.. Ed:*”

A Wam, jak podoba się zdjęcie Edyty Górniak?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry