Połącz się z nami

Edyta Górniak słodzi Kazadi! Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Z życia gwiazd

Edyta Górniak słodzi Kazadi! Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Edyta Górniak słodzi Kazadi. Piosenkarka zamieściła wpis na Instagramie, gdzie rozpływa się nad swoją przyjaciółką. Pochwaliła się wspólną imprezą!

Edyta Górniak triumfuje na polskiej scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Od tej pory jej popularność nie maleje, a wręcz diwa robi wszystko, by słuch o niej nie zaginął. Oprócz swojej działalności muzycznej, piosenkarka wystąpiła w wielu programach muzycznych pełniąc rolę jurorki, min. „Voice of Poland”, „Jak oni śpiewają”, czy „hit Hit Hurra”. Uczestniczyła również w „Tańcu z Gwiazdami”, „Agencie- Gwiazdy”.

Konflikt z Cleo

Edyta słynie ze swojego humorzastego charakteru. Właśnie w mediach pojawiły się informację o konflikcie diwy z Cleo. Górniak zarzuciła muzie Donatana, że ta nie podziękowała jej za, to, że Edyta poleciła ją produkcji „The Voice Kids”, dzięki czemu Cleo dostała angaż jako jurorka. O całej sprawie pisaliśmy tutaj. Bez wątpienia, to nie pierwszy konflikt diwy z osobami z show-biznesu. Przypomnijmy, że Edyta publicznie kłóciła się już m.in z Dodą, Justyną Steczkowską czy Donatanem.

Edyta Górniak słodzi Kazadi!

Piosenkarka udowodniła jednak, że wśród celebrytów i osób z show- biznesu, posiada również przyjaciół. Jedną z bliskich jej osób jest Joanna Krupa. Ponadto, gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie z Balu TVN-u, gdzie balowała z Patricią Kazadi, które opatrzyła wpisem:

„Patysiu dziękuję Ci za Naszą kolejną przetańczoną noc. Chyba przy nikim tak się nie zapominam w spontaniczności, jak w Twoim towarzystwie. Tak po @nba jak na BAL’u @fundacjatvn. Jesteś cudownie giga pozytywną Duszą. Do tego piękną, pracowitą i mega zdolną. Dziękuję Ci za radości i mądrości @kazadi_official”- napisała Górniak.

Piosenkarka zdradziła, że Bal TVN-u, to nie jedyna impreza, na której panie się razem bawiły. Jak się okazało, gwiazdy świętowały wspólnie po meczu NBA w Stanach Zjednoczonych. Panie poznały się na planie muzycznego show „Jak oni śpiewają”. Ich drogi zeszły się po raz drugi w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie konkurowały ze sobą. Tam ich więzi się zacisnęły i od tej pory gwiazdy się zaczęły przyjaźnić.

Wiedzieliście o tak bliskiej relacji Edzi i Patricii?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry