Połącz się z nami

Edyta Górniak w nowym reality show stacji TVN! W jakiej roli ją zobaczymy?

News

Edyta Górniak w nowym reality show stacji TVN! W jakiej roli ją zobaczymy?

Już niedługo startuje nowa jesienna ramówka stacji TVN. Wśród nowości będziemy mieli okazję zobaczyć nowy program typu reality show, w którym weźmie udział Edyta Górniak. Zatem dowiedzcie się jakiej roli wystąpi gwiazda i co właściwie będzie tematem tego programu?

Już jesienią rusza nowa ramówka stacji TVN. Raczej możemy spodziewać się powrotu na ekrany telewizorów stałych pozycji w programie. Dodatkowo stacja uraczy swoich widzów kilkoma nowościami, między innymi nowym reality show z Edytą Górniak w roli głównej.

Wielu z was zapewne zadaje sobie teraz pytanie dlaczego właśnie ona została bohaterka nowego programu? Zatem poznajmy odpowiedź!

Edyta Górniak w nowym reality show TVN: Jakie były jej wcześniejsze doświadczenia z telewizją?

Jak wiadomo gwiazda od lat związana jest z telewizją. Nie tylko brała udział w licznych telewizyjnych koncertach, ale także była trenerką w kilku edycja programu „The Voice of Poland”, dodatkowo również w pierwszej edycji „The Voice Kids”. Oprócz tego była jurorką w programie „Jak oni śpiewają” i „Hit Hit Hurra”. Co więcej ostatnio pokazała nam się w nowej roli. Zamiast tej oceniającej, została uczestnikiem programu „Agent Gwiazdy”, stacji TVN właśnie.

Być może Edyta tak spodobała się produkcji, że postanowiła zaangażować ja do swojego nowego programu?

Edyta Górniak w nowym reality show TVN: W jakiej roli zobaczymy gwiazdę tym razem?

Wielu wnikliwych fanów Edyty zapewne wie, że gwiazda korzysta z usług kierowcy jak chce się gdzieś przemieścić. A to z tego powodu, że nie posiada prawa jazdy.

„Spróbuje zmierzyć się z czymś co mnie prześladuje przez całe życie i zrobię to na oczach kamer” -wyznała Edyta w wywiadzie

Edyta w nowym programie stacji TVN wcieli się w rolę kursantki, która na naszych oczach będzie się szkolić i zdobywać doświadczenia na drodze. Piosenkarka przed kamerami będzie uczyć się jeździć samochodem.

Edyta Górniak w nowym reality show TVN: Dlaczego tak późno się na to zdecydowała?

Gwiazda przyznała, że nie ma podzielności uwagi i ciężko się jej skupić na kilku rzeczach na raz, a tego niewątpliwie wymaga prowadzenie samochodu. Być może to było przeszkodą w rozpoczęciu kursu wcześniej. Edyta zamiast tego skupiała się na robieniu kariery, dając dodatkowo zatrudnienie.

Ponad to również wyznała, że nawet jak będzie miała już prawo jazdy to na pewno nie zrezygnuje z zawodowego kierowcy. Szczególnie, że bardzo lubi być pasażerem, to właśnie wtedy może skupić się na przykład na przygotowaniach do koncertu.

Jednak niewątpliwie zdolność samodzielnego prowadzenia samochodu na pewno dałoby jej większe poczucie niezależności

Zatem czy ten program został stworzony specjalnie dla Edyty?

Edyta Górniak w nowym reality show TVN: Jak będzie nazywał się program?

Godne przypomnienia jest, że to już nie pierwszy tego typu program z udziałem gwiazdy właśnie. Ponad dekadę temu mogliśmy oglądać Dorotę Rabczewską uczącą się jeździć. Program ten nosił tytuł „Jazda z Dodą” i był emitowany w stacji TVN Turbo.

Stacja TVN nie zdradziła jeszcze nazwy programu z udziałem Edyty Górnak, możemy jedynie przypuszczać jaki od będzie.

Czy na przykład tytułem będzie „Jazda z Edzią”? Co obstawiacie? 

Z pewnością nie jeden fan diwy już nie może doczekać się programu. Też jesteście ciekawi jak Edyta sobie poradzi z tym wyzwaniem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry