Edyta Górniak zaliczyła niemałą WPADKĘ podczas koncertu Top of The Top Sopot Festival

18 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

W miniony wtorek rozpoczęło się wielkie widowisko muzyczne w kraju. Koncert Top of the Top Sopot Festival uświetniło swoją obecność wiele gwiazd. Nie zabrakło także nieplanowanych wydarzeń. Wpadka Edyty Górniak podczas koncertu w Sopocie.

View this post on Instagram

A post shared by TVN.pl (@tvn.pl)

Top of the Top Sopot Festival

Pierwszy dzień koncertu Top Of The Top Sopot Festival był wyjątkowy. We wtorek na scenie Opery Leśnej w Sopocie po rocznej przerwie spowodowanej wybuchem pandemii, rozpoczął się trzydniowy koncert Top Of The Top Sopot Festival 2021, który potrwa do czwartku.

Pierwszy koncert podzielony został na dwie części Forever Young i I Love Sopot, a widowisko poprowadzili Agnieszka Woźniak Starak, Gabi Drzewiecka oraz Marcin Prokop. Na scenie Opery Leśnej pojawiło się wiele gwiazd m.in. Kayah, Krzysztof Zalewski, Sylwia Grzeszczak czy Majka Jeżowska. Nie zabrakło także hołdu dla zmarłego ponad rok temu Romualda Lipko – lidera i kompozytora Budki Suflera. Utwory artysty zaśpiewał Felicjan Andrzejczak ze swoim zespołem, Anna Karwan, Izabela Trojanowska i Maciej Blacar.

Wpadka Edyty Górniak

Bez wątpienia jedną z największych gwiazd pierwszego koncertu Top of The Top Sopot Festival była Edyta Górniak.

Diwa na scenie Opery Leśnej zaśpiewała trzy utwory. Pierwszy Kolorowy wiatr, doskonale znany z filmu Pocahontas, dostarczył widzom wielu wzruszeń. Górniak pokusiła się nawet o mały żart, nawiązując do sławetnego wykonania przez nią Mazurka Dąbrowskiego.

„Drodzy państwo, już tyle pokoleń dorasta z tym utworem… Wiem, że on się stał osobistym hymnem dla niektórych… Nie pomylić z hymnem.” – zażartowała Edyta

Po pierwszym utworze, który jak zwykle brzmiał wyjątkowo, przyszła kolej na utwór pt. Too late, podczas którego wykonania Edyta zaliczyła wpadkę. Piosenkarka zapomniała bowiem tekstu swojej piosenki.

„No i świetnie, zapomniałam tekst, tradycyjnie…” – powiedziała do mikrofonu Edyta

Osłodą dla widzów podczas koncertu w Sopocie, był także ostatni występ Górniak. Artystka zaśpiewała wielki hit z repertuaru zespołu Bajm – Co mi Panie dasz.

Wpadka Edyty Górniak
Edyta Górniak na koncercie Top of The Top Sopot Festival

źródło: Instagram TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Tomik pisze:

    Mistrzyni, jak powiedział o niej Ś. P. Czeslaw Niemen.. Edyta to Geniusz muzyczny, niezwykła forma …. jest wolna to czuć. Fenomenalna, wychodzi na scenę i zamiata wszystkich bez wyjątku!

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej