Połącz się z nami

Edyta Herbuś w odważnej sesji zdjęciowej – pokazała za dużo?

Edyta Herbuś w odważnej sesji

Moda i uroda

Edyta Herbuś w odważnej sesji zdjęciowej – pokazała za dużo?

Edyta Herbuś w odważnej sesji zdjęciowej. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym nie tylko pokazała sporo swojego ciała, ale także opowiedziała o swojej pierwszej współpracy z fotografem.

Edyta Herbuś to znana polska tancerka, aktorka jak i prezenterka telewizyjna. Największą popularność zdobyła występując w Tańcu z gwiazdami”, w którym dwukrotnie znalazła się w półfinale. Ponadto razem z Marcinem Mroczkiem zwyciężyła 2. Konkurs Tańca Eurowizji. Edytę mogliśmy zobaczyć także w serialach, m.in. w „Plebanii”, „Na Wspólnej” czy „Pierwszej miłości”. Co ciekawe, charakterystyczny głos Edyty został wykorzystany do dubbingowania „Królewny Śnieżki”. Tancerka miała okazję poprowadzić również kilka programów telewizyjnych, m.in. „Jak oni śpiewają” i „Przebojowe dzieci”.

Edyta ma za sobą również karierę modelki. W 2004 zdobyła tytuł pierwszej wicemiss w polskiej edycji konkursu o tytuł Miss Hawaiian Tropic co dało jej przepustkę do wzięcia udziału w konkursie talentów na Miss Hawaiian Tropic International 2004 w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: Herbuś w eleganckim kostiumie kąpielowym! Wygląda jak bogini!

Edyta Herbuś w odważnej sesji zdjęciowej

Na Instagramie Edyty często pojawiają się zdjęcia z przeróżnych sesji. Cieszą oko internautów, którzy za każdym razem zasypują tancerkę mnóstwem komplementów. Warto zauważyć, że Edyta aktywnie działa w social mediach. Regularnie publikuje posty oraz relacje, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Co ciekawe, instagramowy profil Edyty śledzi aż 220 tys osób! Oprócz pięknych zdjęć znajdziemy tam również wiele postów, w których Edyta nie tylko odkrywa cząstkę siebie, ale także skłania do refleksji oraz pokazuje swoje życie zawodowe.

Tym razem Edyta postawiła na odważną sesję zdjęciową, której efekty zamieściła na swoim profilu. Trzeba przyznać, że tancerka pokazała dużo ciała. W opisie wspomniała swoją pierwszą sesję zdjęciową, którą wykonała mając zaledwie 15 lat. Ponadto wyznała, że praca z fotografem pomogła jej zwiększyć świadomość swojego ciała.

„Z dzisiejszej perspektywy cieszę się jeszcze bardziej, że wtedy się nie zdecydowałam. Mam wrażenie, że to właśnie dziś jestem najbardziej świadoma swojej kobiecości…” – czytamy w opisie.

Zdjęcie niezwykle przypadło do gustu internatów, którzy nie szczęśdzili pozytywnych komentarzy:

„Naprawdę piękne 😀👏”

„Seksownie😍❤️😍”

„Fantastyczne zdjęcie, rakieta 😜😁💙 „

Jak podoba Wam się najnowsze zdjęcie Edyty? My jesteśmy zachwyceni!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry