Połącz się z nami

Edyta Herbuś w stroju kąpielowym pozuje na tle morza – powalający widok!

Edyta Herbuś w stroju

Moda i uroda

Edyta Herbuś w stroju kąpielowym pozuje na tle morza – powalający widok!

Edyta Herbuś w stroju kąpielowym zachwyciła internautów, którzy zasypali tancerkę komplementami. Ten widok robi wrażenie, zobaczcie sami!

Edyta Herbuś to znana tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Największą rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”. Co ciekawe, Edyta aż dwukrotnie znalazła się w finale. Po programie jej kariera nabrała tempa, a swój talent wykorzystała występując w takich serialach jak „Plebania”, „Na Wspólnej”, „Klan” czy „Pierwsza miłość”.

Warto wspomnieć, że w ostatnich tygodniach głośno było o Edycie, która odpowiedziała na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego. Przypomnijmy, że na początku stycznia Kuba zakpił z tancerki i jej postów, które często zawierają głębokie sentencje, skłaniające do refleksji. Wówczas Kuba na swoim Instagramie napisał:

„Na Instagramie co jakiś czas należy zamieścić cytat/sentencje w stylu Buddy, Gandhiego albo przynajmniej Edyty Herbuś…
Oto moja ~ Żeby mieć ciastko i zjeść ciastko potrzebne są dwa ciastka… ”

Na odpowiedź Edyty nie trzeba było długo czekać. Szczegóły na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Edyta Herbuś w stroju kąpielowym pozuje na tle morza

Aktywność tancerki w sieci śledzi ponad 220 tys. Na profilu tancerki znajdziemy mnóstwo zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych, kampanii reklamowych jak i relacji z podróży. Edyta jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, którzy nie szczędzą jej komplementów i miłych słów. Instagram tancerki to także kopalnia cytatów, mądrych sentencji i motywacji. Tym razem Edyta Herbuś opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, a w poście zamieściła cytat pasujący do dodanej fotografii. Czytamy:

„Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce swieci nad głową… Niech wiatry przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami…”

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy nie kryli zachwytu. Zasypali tancerkę mnóstwem komplementów, wśród których czytamy:

„Pięknie wyglądasz 😍”

„Cudownie ❤️”

„Piękne widoki… I krajobraz też dosyć 😁😝”

A jak Wam podoba się najnowsze zdjęcie Edyty Herbuś? My nie możemy oderwać wzroku!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry