Połącz się z nami

Edyta Zając po rozstaniu z mężem pojechała do Krzysztofa Gojdzia – „Opijała swoje fajne życie”!

Edyta Zając po rozstaniu

News

Edyta Zając po rozstaniu z mężem pojechała do Krzysztofa Gojdzia – „Opijała swoje fajne życie”!

Edyta Zając zaraz po rozstaniu ze swoim mężem – Kubą Rzeźniczakiem postanowiła wyjechać do USA i odwiedzić Krzysztofa Gojdzia. Lekarz zdradził, że wspólnie świętowali nowe życie modelki.

Krzysztof Gojdź urodził się 26 listopada 1972 roku w Dębnie. Jest polskim lekarzem, doktorem nauk medycznych oraz osobowością medialną. Swoją popularność zyskał w 2006 roku, kiedy poprowadził swój własny program Niezwykłe przypadki medyczne. Ponadto wystąpił w Tańcu z gwiazdami, a zarobione w programie pieniądze przeznaczył na cele charytatywne. Obecnie mieszka w Miami. Na Forydzie otworzył swoją własną klinikę medycyny estetycznej, gdzie współpracuje z wieloma gwiazdami, m.in. Scarlett Johansson czy siostrami Kardashian.

Edyta Zając po rozstaniu z mężem pojechała do lekarza Krzysztofa!

Edyta Zając to modelka i była żona Kuby Rzeźniczaka. Doktor Gojdź zdradził, że po rozstaniu przyjechała do jego apartamentu, gdzie wspólnie się bawili i opijali nowe życie kobiety. Powiedział:

„Edyta Zając była ostatnio u mnie w Miami. Poimprezowaliśmy, popiliśmy szampana na moim basenie. Przefajna dziewczyna. Opijała swoje fajne, szczęśliwe życie.”

Krzysztof w rozmowie poruszył również temat kontaktu i współpracy z innymi gwiazdami:

„Myślę, że w najbliższym czasie będę miał z Kardashiankami bliższy kontakt, dlatego, że planujemy pewien wspólny projekt. (…) Jest to kwestia czasu, żeby Kris Jenner, Kardashianki, Jennifer Lopez, czy inne osoby ze świecznika showbiznesu zaczęły do mnie przychodzić. Do Miami przylatuje każda gwiazda, gwiazdy lubią się tu bawić czy odpoczywać, więc moja klinika tak naprawdę będzie jedynym miejscem na bardzo wysokim, europejskim poziomie gdzie będzie można przyjść i zadbać o siebie.”

Co myślicie o spotkaniu Edyty z Krzysztofem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry