Połącz się z nami

Edyta Zając przełamie złą passę modelek w TzG? „Klątwy się nie boję”!

Rozrywka

Edyta Zając przełamie złą passę modelek w TzG? „Klątwy się nie boję”!

Edyta Zając już niedługo stanie na parkiecie „Tańca z gwiazdami” i zawalczy z innymi gwiazdami o upragnioną Kryształową Kulę. Edyta Zając przełamie złą passę modelek w TzG? „Klątwy się nie boję”!

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji popularnego programu rozrywkowego „Taniec z gwiazdami”. Jedną z gwiazd, która zawalczy o główną nagrodę oraz Kryształową Kulę jest Edyta Zając. Edyta to modelka i osobowość medialna. Finalistka konkursu Miss Polonia 2014. W życiu prywatnym była żona piłkarza i wielokrotnego reprezentanta Polski – Jakuba Rzeźniczaka.

Już 6 marca będziemy mieli szansę zobaczyć poczynania Edyty na parkiecie TzG. Modelka wystąpi w parze z Michałem Bartkiewiczem. Wiele osób zastanawia się jak poradzi sobie w tanecznym show. Warto również zwrócić uwagę, że kobiety w jej profesji rzadko odnosiły sukcesy w zeszłych edycjach. Dotychczas jedyną modelką, która przełamała klątwę panującą nad modelkami była Sandra Kubicka, która dotarła aż do półfinału!

Edyta Zając przełamie złą passę modelek w TzG? „Klątwy się nie boję”!

Edyta w jednym z wywiadów dla „Jastrząbpost” przyznała, że nie boi się klątwy, która panuje w programie nad modelkami. Podczas trwających już przygotowań próbuje wszystkiego – od oglądania występów zeszłych uczestników po słuchaniu wskazówek Sandry Kubickiej:

„Klątwy się nie boję, aczkolwiek teraz przygotowując się do naszego pierwszego występu oglądam na YouTubie występy moich poprzedniczek, czyli koleżanek z branży. Sandra ma wyjątkowy talent, zresztą napisała mi kilka wskazówek jak najlepiej się przygotowywać, więc bardzo miło z jej strony. Oglądałam taniec Renaty Kaczoruk, piękny walc, aż się zakochaliśmy oboje w tym tańcu-wypadła fenomenalnie. Podpatrywałam też tańce Anie Jagodzińskiej, niestety nie miała możliwości zbyt długo się prezentować.”

Edyta przyznała, że nie wie, z czego wynika zła passa innych modelek, które wystąpiły w programie. Przyznała, że zamierza dać z siebie wszystko pomimo ogromnego stresu, który już odczuwa:

„Nie wiem, z czego to wynika. Czasami to nie sam taniec, ale poparcie widzów i fanów tego programu. Ja z siebie na pewno dam 100% i zobaczymy, jak to wszystko wyjdzie. Stresuję się ogromnie, pewnie im bliżej programu na żywo tym stres będzie większy, ale na razie mam za zadanie doszlifować ten taniec już tak po prostu, żeby był idealny.”

Co uważacie o Edycie Zając w roli tancerki? Zniszczy klątwę panującą nad modelkami w programie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry