Edyta Zając: [wiek, mąż, Instagram, rozstanie, Jakub Rzeźniczak]

8 października 2019
Przez: : KS

Edyta Zając przeżywa obecnie ciężkie chwile. Jej małżeństwo się rozpada, a ona stara się układać sobie życie na nowo. Oczywiście, w mediach jest bardzo głośno na ten temat. W związku z tym, zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@edyta_zajac)

Edyta Zając: wiek

Modelka urodziła się 20 czerwca 1988 roku. Swoją karierę w modelingu zaczęła jako nastolatka. Kiedy miała 18 lat, podpisała kontrakt z jedną z największych, międzynarodowych agencji. Wtedy też, jej kariera z miejsca zaczęła nabierać tempa. Współpracowała ze znanymi projektantami, takimi jak Dawid Woliński, Paprocki&Brzozowski oraz Robert Kupisz. Oprócz tego, wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych, zarówno dla polski, jaki i zagranicznych magazynów. Ponadto, startowała w wyborach miss. Telewidzowie, mogą kojarzyć ją z programu Agent-Gwiazdy, w którym rywalizowała z innymi celebrytami.

Edyta Zając: partner

Z Jakubem Rzeźniczakiem związana była od 2012 roku. Natomiast na ślub zdecydowali się 4 lata później. Jej partner to piłkarz, wielokrotny reprezentant Polski. Kobieta często pojawiała się na meczach męża i wspierała go, kiedy ciężko pracował na sportowe sukcesy. Aktualnie, jak spekulują media, modelka prawdopodobnie spotyka się z aktorem, Michałem Mikołajczakiem.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Edyta Zając: rozstanie

Niestety, od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje na temat kryzysu, jaki dopadł ich małżeństwo. Okazało się, że plotki są prawdziwe. Ostatnio, w jednym z wywiadów kobieta potwierdziła, że złożyła papiery rozwodowe i ma za sobą ciężki okres życia. Powodem jest zdrada piłkarza, który ma nieślubne dziecko z inna kobietą. Mimo to, że teraz bardzo żałował swojego postępowania i wierzył, że ich drogi jeszcze kiedyś się zejdą, ich związek jest skończony.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Edyta Zając: Instagram

Modelka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @edyta_zajac. Niewątpliwie, może pochwalić się dużą liczbą fanów. Jej konto obserwuje 107 tysięcy użytkowników. Trzeba przyznać, że na zdjęciach, które tam dodaje, prezentuje się naprawdę spektakularnie.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Źródło: Instagram Edyty Zając

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej