Połącz się z nami

Edytę Górniak w „My Way” zastąpi inna gwiazda?

News

Edytę Górniak w „My Way” zastąpi inna gwiazda?

Od kilku tygodni na widzów w środowe wieczory czeka program, w którym Edyta próbuje nauczyć jeździć się samochodem pod okiem instruktorów nauki jazdy. Mimo niepowalających wyników oglądalności stacja TVN zapowiedziała podobno już nawet kolejny sezon. Czy Edytę Górniak w „My Way” zastąpi inna gwiazda?

Stacja TVN postanowiła zaskoczyć czymś swoich widzów i wpadła na pomysł, aby pod okiem kamer i doświadczonych trenerów niemająca dotychczas prawa jazdy diwa polskiej sceny muzycznej, ukończyła kurs prawa jazdy. Mimo dużego zainteresowania programem efekty w słupach oglądalności nie przynoszą zadowalających efektów. Czy szykują się zmiany w kolejnym sezonie programu?

Edyta za kierownicą!

Edyta Górniak to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Od wielu lat bryluje na scenie, zachwycając słuchaczy swoim wyjątkowym głosem. Poza niewątpliwym talentem muzycznym postać Edyty od zawsze wzbudza zainteresowanie wielu widzów stacji telewizyjnych. Fakt ten postanowił wykorzystać Edward Miszczak i razem ze stacją TVN zaproponował Edycie udział w programie. Gwiazda postanowiła nauczyć się jazdy samochodem i ukończyć kursu prawa jazdy. Edyta od kilku odcinków regularnie pokazuje się na antenie stacji o godzinie 21.30, gdzie widzowie mają okazję zobaczyć jak radzi sobie za kierownicą samochodu. Poza jej umiejętnościami drogowymi, które widać gołym okiem, widzowie mogą posłuchać ciekawych historii. Edyta chętnie opowiada o swoim życiu, synu Allanie, a także o traumatycznych wydarzeniach, które miały miejsce z byłym mężem gwiazdy, Dariuszem Krupą. Mimo wielkiego rozmachu i promocji nowego formatu program „My Way” notuje spadek oglądalności widzów.

Edytę Górniak w „My Way” zastąpi inna gwiazda?

Mimo nie najlepszych wyników na widzów prawdopodobnie czekać ma kolejny sezon programu „My Way”. Informację taką zdradziła osoba, która na co dzień współpracuje z gwiazdą.

„Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów”– wyjawił asystent Edyty Górniak w magazynie Party

Czy udział Edyty Górniak w drugim sezonie show jest pewny? Jak się okazuje, nic jeszcze nie jest przesądzone i stacja bierze pod uwagę również inne rozwiązania.

„Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie, wymagającym od niej determinacji i odwagi” – przekazała Karolina Ekert, producentka „My Way”

Jak dotąd nie tylko Edyta Górniak radzi sobie bez prawa jazdy, a chętnych do zastąpienia diwy jest więcej. Padają nazwiska Doroty Szelągowskiej, Magdy Gessler czy Doroty Wellman. Czy doniesienia okażą się prawdą i już niedługo na za kierownicą zobaczymy inną gwiazdę TVN? Przekonamy się niebawem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry