El Dursi w cekinowym secie. Prosty i bardzo efektowny! HOT!

4 grudnia 2022
Przez: : M.J

Klaudia El Dursi niejednokrotnie udowodniła, że zna się na modzie. Jej Instagram to prawdziwa kopalnia modnych stylizacji, które są szeroko komplementowane przez obserwatorów modelki. Zobaczcie najnowszą z nich!

Kilka słów o Klaudii El Dursi

Klaudia zaistniała w show-biznesie biorąc udział w programie Top Model. Choć nie wygrała zyskała o wiele więcej. Klaudia otrzymała możliwość zajęcia miejsca gospodyni programu Hotel Paradise, który był nowym reality-show w naszym kraju. Kolejne edycje potwierdzały, że świetnie nadaje się na swoje miejsce, a fani programu nie wyobrażają sobie dalszych edycji, bez Klaudii w roli prowadzącej.

Klaudię znajdziecie również na portalu Instagram, gdzie utrzymuje kontakt ze swoimi obserwatorami. Modelka dzieli się z nimi różnymi zdjęciami i nagraniami. Pokazuje zwykłą codzienność, bliższe i dalsze wyjazdy, a także ciekawe i bardzo modne stylizacje. Obecnie jej profil zgromadził już ponad 830 tysięcy fanów!

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia El Dursi rozpala zmysły w kusej bieliźnie. HOT zdjęcia

El Dursi
Klaudia El Dursi

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise: Klaudia El Dursi i jej dotychczasowe finałowe stylizacje. Która najlepsza? [ZDJĘCIA]

Cekinowy set

Tym razem Klaudia zaprezentowała się swoim obserwatorom w cekinowym secie marki Marilyn. Składają się na niego:

  • CEKINOWY TOP DAMSKI NA JEDNO RAMIĘ LUNA POUPEE MARILYN – jest to top na jedno ramię z kolekcji HOT. Został wykonany z elastycznego materiału pokrytego w całości czarnymi cekinami. Prosty i bardzo efektowny. Można go nosić z legginsami do kompletu, bądź jeansami. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach! Jego cena to 159.90 złotych.
  • DŁUGIE LEGGINSY DAMSKIE Z CEKINAMI LUNA POUPEE MARILYN – legginsy z kolekcji HOT wykonane zostały z elastycznego materiału pokrytego również w całości, błyszczącymi, czarnymi cekinami. Proste i bardzo efektowne. Można je nosić z topem do kompletu, bądź gładkimi bluzkami i tunikami. Będą świetnym dopełnieniem stylizacji i podkreślą kobiece kształty. Ich cena to również 159.90 złotych.

Jak podoba się Wam cekinowy set Klaudii? Jesteście na tak?

Źródło: Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej