Połącz się z nami

El Dursi w stroju kąpielowym! Taki brzuch to marzenie!

Klaudia El Dursi w stroju kąpielowym

Moda i uroda

El Dursi w stroju kąpielowym! Taki brzuch to marzenie!

Prowadząca program „Hotel Paradise” przebywa aktualnie na gorącej wyspie Bali, skąd na bieżąco chwali się boskimi zdjęciami. Klaudia El Dursi w stroju kąpielowym. Płaski brzuch mamy dwóch pociech robi ogromne wrażenie!

Zobaczcie, jak wygląda Klaudia El Dursi w zjawiskowym bikini! Taki widok to raj dla oczu!

View this post on Instagram

#beyourself #neversaynever #moreselflove 💗

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi zdobyła ogromną popularność jako uczestniczka 8 edycji programu „Top Model”. Bez wątpienia można stwierdzić, że na przełomie wszystkich sezonów modowego show, dała się zapamiętać jako jedna z najbardziej barwnych osobowości. Jej niebanalna uroda i charyzma sprawiały, że modelka już podczas castingu dowiedziała się, iż trafi do finałowej 14-stki. Chociaż przez wielu widzów Klaudia typowana była na zwyciężczynie, modelka odpadła tuż przed ścisłym finałem.

Mimo że Klaudia nie zwyciężyła programu „Top Model”, bardzo dobrze odnalazła się w polskich show-biznesie. Jakiś czas temu modelka otrzymała propozycje zagrania w głośnym filmie Blanki Lipińskiej „365 dni”, ale odrzuciła tę możliwość. Niedługo później uczestniczka „Top Model” została prowadząca najnowszego reality-show TVN7 – „Hotel Paradise”

View this post on Instagram

🥥

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

El Dursi w stroju kąpielowym!

Klaudia El Dursi od wielu tygodniu przebywa na indonezyjskiej wyspie, gdzie kręcony jest materiał do programu „Hotel Paradise”, w którym jest prowadzącą. Modelka bardzo chętnie pokazuje swoim licznym obserwatorom zdjęcia z bajecznego miejsca.

Modelka postanowiła rozgrzać internatów i zaprezentowała się w plażowym wydaniu! Zobaczcie, jak wygląda Klaudia El Dursi w stroju kąpielowym!

Pod najnowszym zdjęciem Klaudii, jak zwykle pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych urodą i figurą fanów modelki.

„Wyglądasz cudownie”

„Jakie ciało!”

Sprawdziliśmy, jaki strój wybrała Klaudia. Modelka ma na sobie strój kąpielowego marki Kinii. Chociaż należy przyznać, że top wygląda zjawisko, nie należy on do najtańszych. Na trójkątny top od bikini Kinii należy przeznaczyć niecały 1 tys. zł!

A jak Wam podoba się Klaudia El Dursi w stroju kąpielowym? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Niejedna kobieta, która tak jak Klaudia jest już mamą, marzy o takim płaskich brzuchu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry