Połącz się z nami

ELIZA z WARSAW SHORE skrytykowana za faworyzację jednej z córek. OSTRO ODPOWIEDZIAŁA!

Z życia gwiazd

ELIZA z WARSAW SHORE skrytykowana za faworyzację jednej z córek. OSTRO ODPOWIEDZIAŁA!

Eliza Trybała jest kobietą z mocnym charakterem, nie da sobie w kaszę dmuchać, o czym przekonaliśmy się w pierwszej edycji WARSAW SHORE.
Nic zatem dziwnego, że ostro i bardzo dosadnie odpowiedziała na komentarz jednej z internautek!

Eliza drzwi do show-biznesu otworzyła sobie mocnym imprezowaniem, piciem do upadłego i bardzo ekstrawaganckim zachowaniem w pierwszej edycji „WARSAW SHORE. EKIPA Z WARSZAWY.”
Tam też poznała Pawła Trybałę – swojego obecnego męża. Choć nikt nie przypuszczał, że programowy romans może zakończyć się HAPPY ENDEM w ich przypadku tak się właśnie stało!
Elizkę i Trybsona połączyła wielka miłość i obecnie tworzą naprawdę udaną rodzinę ze swoimi dwoma córeczkami – VIKĄ I KORNELKĄ! Dodatkowo kobieta przeszła ogromną metamorfozę – w programie wyglądała jak stereotypowa blondynka, z tlenionymi włosami i doczepianymi rzęsami oraz niezbyt dobrym gustem zmieniła się w kobietę posiadającą klasę!

Eliza zdaje sobie sprawę, że mając już tak uporządkowane życie nie powróci nigdy do programu rozrywkowego, który zapewnić mógł jej dalszy FAME.
Postanowiła otworzyć nowy biznes, w którym promuje i sprzedaje ciuchy.
Nie można jej zarzucić tego, że swój biznes rozkręca naprawdę dobrze. „Z miłości mamy do córek ELVIKOR” prezentuje się naprawdę dobrze.
Młoda mama nie zatrudnia modelek, nie jest jej to potrzebne bowiem rewelacyjnie sama spełnia się w tej roli. Oprócz ciuchów damskich Eliza proponuje również odzież dziecięcą, którą prezentują JEJ CÓRECZKI.

Przy okazji ostatniej prezentacji nowych ciuchów na swoim Instagramie Elizka zaprezentowała się ze starszą córką. Oczywiście internauci szybko zauważyli brak młodszej córki. Oprócz komplementów pojawiły się również wścibskie komentarze osób, które zarzucają, że ta FAWORZYRUJE SWOJĄ STARSZĄ CÓRKĘ:

Na reakcję Elizy nie trzeba było długo czekać, ostro i dosadnie odpowiedziała internautce:

„Chyba sobie żartujesz, albo nie masz dzieci i dlatego piszesz takie rzeczy. Kornelka jest młodsza i gdybym miała być szczera, to więcej czasu jej poświęcam, bo jest bardziej wymagającym dzieckiem. To po pierwsze, a po drugie Kornelka ma swój charakterek i po prostu nie lubi zdjęć. Nie zawsze chce być nagrywana i ja to szanuje. Nie można tego powiedzieć o Vice, bo Vika wprost pyta, czy może pogadać do telefonu, albo chce, żebym jej zrobiła zdjęcie. Zanim więc pierdzielniesz taki farmazon, lepiej zastanów się dwa razy.”

Tłumaczenie Elizy wydaje się bardzo realne. Przecież nie każde dziecko przepada za zdjęciami, za to niektóre aż kwapią się, by być w centrum uwagi.

Uważacie, że ELIZA faworyzuje starszą córkę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry