Połącz się z nami

Enrique Iglesias pokazał zdjęcie z porodówki! Nie za odważnie?

News

Enrique Iglesias pokazał zdjęcie z porodówki! Nie za odważnie?

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova po raz trzeci zostali rodzicami. O ile na początku nie zdradzali płci swojej trzeciej pociechy, to teraz piosenkarz postanowił to zrobić w bardzo odważny sposób, publikując na swoim Instagramie zdjęcie swojej córeczki zaraz po urodzeniu! Zobaczcie! Enrique Iglesias pokazał zdjęcie z porodówki!

Enrique Iglesias lata kiedy był jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy i to nie tylko w naszym kraju, ma za sobą. Teraz wraz z byłą tenisistką Anną Kurnikovą na świecie powitali swoją trzecią pociechę. Przypomnijmy, że tworzą oni szczęśliwy związek od 2001 roku. Para poznała się na planie teledysku do piosenki Escape Enrique Iglesiasa i od tamtej pory tworzą zgrany duet.

W 2017 roku na świat przyszły bliźniaki-Nicolas i Lucy. Zarówno Enrique, jak i Anna są bardzo aktywni w swoich mediach społecznościowych, jednak nie często możemy znaleźć tam ich wspólne zdjęcia. Za to możemy tam zobaczyć, że ich dwie pociechy rosną jak na drożdżach.

View this post on Instagram

#chillin

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Teraz na profilu piosenkarza pojawiło się zdjęcie jego nowonarodzonej córeczki zaraz po porodzie. Musimy przyznać, że jest to bardzo odważne posunięcie i to właśnie tymi zdjęciami para potwierdziła narodziny swojego trzeciego dziecka!

Enrique Iglesias pokazał zdjęcie z porodówki!

Zaznaczmy, że początkowo w mediach pojawiały się informacje na temat tego, że rodzina Anny i Enrique znowu się powiększyła. Jednak oni sami jak do tej pory nie potwierdzali tych doniesień. Najwidoczniej uznali, że nie ma na co czekać i zarówno na Anny, jak i na Iglesiasa profilu pojawiły się zdjęcia ich trzeciej pociechy i to zaraz po porodzie.

Obydwoje w komentarzach pod zdjęciami nie byli za bardzo wylewni. Możemy jednak zobaczyć, że nowy członek, a raczej członkini ich rodziny, przyszła na świat 30 stycznia. O tym, że na świecie powitali córeczkę, może świadczyć kokardka, którą dziewczynka ma zawiązaną na główce.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Pod ich postami pojawiło się całe mnóstwo gratulacji od fanów z całego świata! My również gratulujemy!

View this post on Instagram

01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Co uważacie o publikowaniu takich zdjęć w mediach społecznościowych? Nie za odważnie?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry