Ernest Staniaszek: [wiek, kariera, The Voice of Poland, Instagram]

10 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Ernest Staniaszek to jeden z uczestników znanego show The Voice of Poland, który zawalczył o zwycięstwo w trzeciej edycji. Co wiemy na jego temat? Przekonajcie się!

Ernest Staniaszek: wiek

Ernest ma 34 lata. Studiował realizację dźwięku na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie.

Ernest Staniaszek: kariera

Mężczyzna jest wokalistą, harmonijkarzem, gitarzystą oraz autorem muzyki i tekstu. Ernest zdradził, że jest samoukiem, sam nauczył się śpiewać, słuchając jedynie swoich idoli. Na swoim koncie ma występy z zespołami: Amnezja, Ultima i Eleanor Krieger. Wokalista wziął udział w trzeciej edycji programu The Voice of Poland i dotarł do samego finału. Był w grupie Marka Piekarczyka i niestety przegrał z Mateuszem Ziółko, którego trenowała Maria Sadowska.

Ernest Staniaszek: The Voice of Poland

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Program emitowany jest na antenie TVP2 i doczekał się już 14 edycji. Celem show jest odkrycie utalentowanych wokalnie osób i pomoc im w drodze do wielkiej kariery muzycznej. Jednak żeby wygrać program uczestnik musi przejść przez wiele etapów, takich jak: Przesłuchania w ciemno, Bitwy, Nokaut i odcinki na żywo.

Zwycięzca programu zdobywa kontrakt fonograficzny z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł „Najlepszego głosu w Polsce” oraz 50 tysięcy złotych. Jurorami w programie są: Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Lanberry, a prowadzącym w ostatniej edycji był Tomasz Kammel. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Zobacz także: Wielki finał czternastej edycji talen show The Voice of Poland!

Ernest Staniaszek: Instagram

Wokalistę znajdziemy na portalu Instagram pod nazwą @ernest_staniaszek. Ilość jego followersów obecnie wynosi 5784 osób, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy. To właśnie tam Ernest publikuje fotki z życia codziennego, relacje zza kulis występów i z podróży.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej