Euro 2020: Christian Eriksen pokazał zdjęcie ze szpitala. Napisał kilka słów do fanów z całego świata

15 czerwca 2021
Przez: : M.J

Christian Eriksen po koszmarnych wydarzeniach z dnia 12 czerwca po raz pierwszy zabrał głos na swoim profilu w mediach społecznościowych. Nie tylko pokazał zdjęcie, ale również podziękował wszystkim kibicom za ogrom wsparcia. Zobaczcie!

Euro 2020

Takiego początku Euro 2020 mało kto się spodziewał. W 43. minucie podczas meczu Dania-Finlandia doszło do wstrząsających scen. Duński piłkarz Christian Eriksen nie mając kontaktu z innymi piłkarzami nagle upadł na murawę. Niemal natychmiast obok sportowca znaleźli się koledzy z drużyny, którzy udzielili mu pierwszej pomocy, a następnie medycy przystąpili do reanimacji 29-latka. Tragiczne sceny rozgrywały się na oczach milionów ludzi, którzy z zapartym tchem oczekiwali dobrych informacji napływających z Kopenhagi.

https://www.instagram.com/p/CQF2ZS0oMR_/

Christian opuścił boisko na noszach i wówczas odzyskał już funkcje życiowe. Piłkarza natychmiast przetransportowano do kopenhaskiego szpitala, gdzie po kilku dniach okazało się, że powodem jego utraty przytomności było zatrzymanie krążenia. Choć 29-latek po raz pierwszy zabrał głos w rozmowie z dziennikiem sportowym La Gazzetta dello Sport, to teraz napisał kilka słów do swoich fanów w mediach społecznościowych. Zobaczcie, co ma nam do przekazania!

Wpis Christiana Eriksena na Instagramie

Eriksen dodał zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jego uśmiech. W komentarzu podziękował wszystkim kibicom za wsparcie. Pozwolił sobie również na żart i jak zaznaczył:

“Nic mi nie jest – w tych okolicznościach”

29-latka czekają kolejne badania niemniej jednak czuje się dobrze i zamierza kibicować swojej drużynie w dalszych rozgrywkach na Euro 2020.

“Cześć wszystkim. Wielkie dzięki za słodkie i niesamowite pozdrowienia i wiadomości z całego świata. Wiele to znaczy dla mnie i mojej rodziny. ♥ ️🙏 Nic mi nie jest – w tych okolicznościach. Muszę jeszcze przejść kilka badań w szpitalu, ale czuję się dobrze. Teraz będę kibicować chłopakom z drużyny Danii w kolejnych meczach. Graj dla całej Danii 🇩🇰. Najlepszego – Christian”– brzmi pierwszy wpis Eriksena po tragicznych wydarzeniach na Euro 2020.

Zobacz także: Christian Eriksen pierwszy raz zabrał głos po koszmarnym wypadku! Co powiedział?

Źródło: Instagram Christiana Eriksena

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej