Euro 2020: Poznajcie dziewczynę Kacpra Kozłowskiego! Parę dni temu skończyła 18 lat

23 czerwca 2021
Przez: : J.J

Kacper Kozłowski jest pierwszym, najmłodszym uczestnikiem w historii mistrzostw Europy i od kiedy wszedł na murawę w meczu z Hiszpanią nie schodzi z ust kibiców. Zobaczcie, jak wygląda jego ukochana, która parę dni temu obchodziła swoje urodziny.

Kacper Kozłowski – kim jest?

Kacper Kozłowski to polski piłkarz, który występuje na pozycji pomocnika w Pogoni Szczecin. 17 maja 2021 roku został powołany do szerokiej kadry na zgrupowanie Reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Europy 2020. Po raz pierwszy na murawę wszedł podczas meczu z Hiszpanią, z którą Polska zremisowała 1:1. Kacper został wówczas najmłodszym piłkarzem w 60-letniej historii Mistrzostw Europy.

„Gdy debiutujesz w reprezentacji jako drugi najmłodszy zawodnik w historii, myślisz sobie, że już zawsze będziesz uczniem w gronie mistrzów. Tylko, że w piłce jest inaczej. Tutaj każdy jest równy, bez względu na wiek czy pochodzenie. Niektórzy widzą samą drużynę, ja widzę drużynę złożoną z wielu, totalnie różnych osobowości. I to jest najfajniejsze w grze zespołowej”. – napisał na swoim Instagramie

View this post on Instagram

A post shared by Kacper Kozłowski (@kozi_6)

Prywatnie – syn byłego zawodnika Gwardii Koszalin – Mariusza Kozłowskiego. Jego mama Izabela również była związana ze sportem – trenowała judo.

Mało kto wie, że Kacper w styczniu ubiegłego roku był uczestnikiem groźnego wypadku samochodowego, w wyniku którego doznał złamania trzech kręgów lędźwiowych kręgosłupa.

Partnerka Kacpra

Kacper Kozłowski jest zajęty. W styczniu tego roku obchodził pierwszą różniczce związku ze swoją dziewczyną – Weronika Rybakowicz. W sieci możecie znaleźć zdjęcia piłkarza z ukochaną, na których nie szczędzą sobie czułości.

https://www.instagram.com/p/CO-1n6BNqdh/

Weronikę znajdziecie na portalu Instagram. Profil swój prowadzi pod nazwą @_rybakowicz_. Ukochana piłkarza parę dni temu weszła w dorosłość obchodząc swoje 18ste urodziny. Na jej profilu znajdziecie zdjęcia z tego wyjątkowego dnia, w którym towarzyszył jej ukochany – Kacper.

https://www.instagram.com/p/CQMUeK5NLKo/

Zobacz także: Więcej informacji na temat Kacpra Kozłowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej