Połącz się z nami

EUROWIZJA 2019 Junior już niebawem! Kto wystąpi w konkursie dla dzieci? Zobaczcie szczegóły!

News

EUROWIZJA 2019 Junior już niebawem! Kto wystąpi w konkursie dla dzieci? Zobaczcie szczegóły!

W tym roku Eurowizja 2019 odbędzie się w POLSCE, ale do tej pory nie znaliśmy żadnych innych szczegółów dotyczących konkursu.
Zobaczcie najnowsze informacje na ten temat!

Wszyscy na świecie usłyszeli o POLSCE za sprawą 16 KONKURSU PIOSENKI EUROWIZJI DLA DZIECI, który odbył się 25 listopada 2018 w Mińsku.
Stało się tak, ponieważ finał wygrała ROKSANA WĘGIEL z piosenką „Anyone I Want to Be”.
Od tamtego czasu Roxie jest bardzo aktywna w show-biznesie. Wygrana otworzyła jej furtkę na rynek muzyczny i nie schodzi z list przebojów.

Tegoroczny finał odbędzie się w Gliwicach, a dokładniej w ARENIE GLIWICE.
„Jastrząbpost” dotarł do Kurskiego i jak się okazało organizacja konkursu dla dzieci nie jest tak AUTOMATYCZNA, jak ten dla dorosłych:

„Na początku stycznia dostaliśmy informację z Europejskiej Unii Nadawców, że wygraliśmy, że TVP jest organizatorem konkursu Eurowizji dziecięcej w 2019 r. Natychmiast przystąpiliśmy do giełdy miast i ogłosiliśmy coś w rodzaju nieformalnego konkursu ofert. Zgłosiło się wiele polskich miast. Do finału przeszły trzy: Szczecin, Gliwice oraz Toruń.”

Wszystkie POLSKIE miejscowości zostały zaakceptowane dlatego stacja musiała podjąć decyzję. Postanowiono, że całe wydarzenie odbędzie się w GLIWICACH! Zapewne wszyscy zastanawiają się kto przyjedzie do Polski, by powalczyć o główną nagrodę. Będą to takie kraje jak:

„Albania , Armenia , Australia, Białoruś, Francja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Macedonia Północna, Malta, Polska, Portugalia, Rosja, Serbia, Ukraina, Walia, Włochy”

Kto zaprezentuje nasz kraj jeszcze nie wiadomo, wiadomo natomiast, że ma poprzeczkę ustawioną na naprawdę wysokim poziomie!
Nie wiadomo również kto wystąpi w roli prowadzącego, jedno jest pewne nie będzie to na pewno BARBARA KURDEJ -SZATAN, która pewien czas temu straciła swoje programy właśnie w tej stacji. Pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ.

Będziemy informować Was na bieżąco, o kolejnych szczegółach konkursu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry