Połącz się z nami

Eurowizja 2021: Kto skomentuje konkurs dla polskich widzów? Nie będzie to jedna osoba!

Duet polskich komentatorów na Eurowizji

News

Eurowizja 2021: Kto skomentuje konkurs dla polskich widzów? Nie będzie to jedna osoba!

Tegoroczny konkurs Eurowizji faktycznie będzie zupełnie inny niż ostatnie, które widzowie mieli okazję zobaczyć. Przez lata mogli oni bowiem, oglądając show słyszeć kultowy już głos komentującego Artura Orzecha. Teraz to właśnie jego zabraknie. Kto go zastąpi w roli komentatora? Duet polskich komentatorów na Eurowizji 2021! Zobaczcie!

Eurowizja 2021 w Rotterdamie

Tegoroczna Eurowizja faktycznie zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się ona bowiem 18, 20 i 22 maja w Ahoy Arenie w Rotterdamie. Przypomnijmy, że dotychczas Polska w całej historii Eurowizji wywalczyła drugą pozycję dzięki Edycie Górniak, która wystąpiła w 1994 roku. Po sukcesie gwiazdy tylko dwukrotnie Polska gościła w czołowej dziesiątce, a zapewnili nam to zespół Ich Troje (2003 rok) oraz Michał Szpak (2016 rok).

Licząc anulowaną zeszłoroczną Eurowizję, będzie to już 24. edycja konkursu, w której na scenie pojawi się nasz reprezentant. W zeszłym roku konkurs rzeczywiście przez pandemię się nie odbył, dlatego część zeszłorocznych planów organizatorów zobaczymy w tym roku. Konkurs poprowadzą Chantal Janzen, Jan Smit i Edsilia Rombley oraz NikkieTutorials. Nie zmieni się ani slogan, ani projekt sceny, odświeżone zostało jedynie logo. Zachowano również podział krajów na półfinały. 26 zeszłorocznych uczestników potwierdziło swój udział w tegorocznej Eurowizji, zrezygnowała zaś Armenia, a Białoruś została zdyskwalifikowana.

Duet polskich komentatorów na Eurowizji 2021

W planach organizatorów zatem w porównaniu do roku poprzedniego zapowiada się niewiele zmian. Inaczej jest w przypadku udziału naszego kraju w konkursie. W ubiegłym roku, jeżeli konkurs by się odbył, zobaczylibyśmy na scenie Alicję Szemplińską. W tym roku zaś, jak okazało się 12 marca, na Eurowizję 2021 pojedzie Rafał Brzozowski z utworem The ride.

Zobacz także: Internauci nie chcą Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021! W jego obronie stanął Najman!

Kolejną zmianą jest także to, że po wielu latach w roli komentującego konkurs nie usłyszymy już kultowego głosu Artura Orzecha. Który ewidentnie kojarzy się nam właśnie z Eurowizją. Kto zatem zastąpi dziennikarza w tej roli?

Okazuje się, że nie będzie to jedna osoba, ale dwie. Usłyszymy zatem duet polskich komentatorów na Eurowizji 2021, a będzie to Marek Sierocki i Aleksander Sikora

Co wy na to? Spodziewaliście się takiego wyboru komentujących?

Źródło: Instagram Eurowizja, Instagram TVP

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry