Eurowizja 2021: Kurski podsumował przegraną Brzozowskiego. Jest dumny?

21 maja 2021
Przez: : W.M.

Kurski podsumował przegraną Rafała podczas półfinałowego konkursu Eurowizji. Chociaż występ reprezentanta Polski nie porwał Europy, Kurski jest wyjątkowo zadowolony.

Polska nie wystąpi w finale Eurowizja 2021

W ubiegłym roku z powodu pandemii Konkurs Piosenki Eurowizji został odwołalny. Wówczas Polskę reprezentować miała zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland Alicja Szemplińska. Chociaż wiele osób spodziewało się, że ubiegłoroczna kandydatka jednak będzie miała szansę wystąpić na scenie, tak się nie stało. Do reprezentowania Polski wytypowany został Rafał Brzozowski, a wybór ten spotkał się ze sporym niezrozumieniem wśród fanów widowiska.

20 maja na scenie w Rotterdamie widzowie oglądać mogli wstęp reprezentantów 16. krajów Europy, w tym między innymi wokalisty z Polski – Rafała Brzozowskiego. Prowadzący Jaka to melodia wykonał utwór The Ride, a na scenie towarzyszyli tancerze z grupy tanecznej Agustina Egurroli. Chociaż Rafał dał z siebie wszystko, jego starania nie zostały docenione przez jurorów, a także widzów. Zgodnie z przewidywaniami bukmacherów Polska nie dostała się do finału Eurowizji, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 maja.

Zobacz także: Kto ma największe szanse wygrać Eurowizje 2021?

Kurski podsumował występ Rafała

Chociaż Brzozowski nie zakwalifikował się do wielkiego finału Eurowizji, jego starania docenił Jacek Kurski. Prezes TVP na swoim Twitterze w kilku zdaniach zwrócił sie do Rafała, twierdząc, że występ reprezentanta Polski był jednym z najlepszych podczas Eurowizji 2021. Dodatkowo Kurski był dumny, że wokalistka świetnie radził sobie z niesprawiedliwym jego zdaniem hejtem.

„Rafał, to był jeden z najlepszych występów Eurowizji 2021. Z serca Ci dziękuję. Dałeś sobie radę z niesprawiedliwym hejtem. Z podziwem obserwowałem jak wspierają Cię znajomi z branży. Takiego wzajemnego wsparcia w świecie polskiego showbiznesu dawno nie było. To dobry znak” – napisał Jacek Kurski.

Kurski zaznaczył, że energiczny występ Rafała podczas Eurowizji oglądało 4 milinów widzów. Prezes TVP podziękował Brzozowskiemu i dodał, że wkrótce fani piosenkarza zobaczyć i usłyszeć będą go mogli podczas zbliżającego się koncertu w opolskim Amfiteatrze, który będzie hołdem dla Krzysztofa Krawczyka.

„4 miliony widzów Telewizji Polskiej, kt. obejrzeli Twój energetyczny show nie mogło się mylić. Dziękuję też całej Twojej ekipie z A. Egurrolą na czele. Do zobaczenia w Polsce już wkrótce na koncercie-hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka w opolskim amfiteatrze” – dodał Kurski.

Zobaczcie występ Rafała Brzozowskiego. Żałujecie, że Polska nie wystąpi w finale Eurowizji 2021?

źródło: Twitter Jacek Kurski, You Tube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej