Szemplińska wydała oświadczenie w sprawie Eurowizji. Skierowała słowa do Brzozowskiego…

12 marca 2021
Przez: : J.J

12 marca poznaliśmy kolejną osobę, która będzie reprezentowała nasz kraj podczas Konkursu Eurowizji 2021. Alicja Szemplińska, która w tamtym roku miała zagwarantowany wyjazd, musi obejść się smakiem. Zobaczcie, co ma do powiedzenia. Szemplińska wydała oświadczenie w sprawie Eurowizji.

View this post on Instagram

A post shared by ALICJA (@aliciaszemplinska)

Eurowizja 2021 – Kandydaci

Tegoroczny Konkurs Eurowizji jeszcze przed rozpoczęciem wzbudził wiele emocji w naszym kraju. Wszystko to za sprawą wyboru reprezentanta.

Przypominamy – w roku ubiegłym Polskę reprezentować miała utalentowana Alicja Szemplińska, która po wygranej „The Voice of Poland”, zwyciężyła w specjalnej edycji programu „Szansa na Sukces. Eurowizja 2020”, który gwarantował wyjazd i reprezentowanie naszego kraju na najbliższej edycji konkursu. Konkurs natomiast został odwołany ze względu na panują pandemię koronawirusa. Wiele osób przypuszczało, że automatyczny wybór Alicji w tym roku jest już pewny. Niemniej jednak od kilku dni w mediach snuło się spekulacje, że miejsce jej zająć miał Rafał Brzozowski, który nie wziął udziału w żadnym konkursie, a został bezpośrednio wybrany przez włodarzy stacji TVP.

Informacje te potwierdziły się 12 marca. W programie „Pytanie na Śniadanie” poinformowano, że reprezentantem naszego kraju będzie Rafał Brzozowski, który wystąpi z utworem „The Ride”.

Zobacz także: Brzozowski reprezentantem Polski podczas Konkursu Eurowizji 2021! Posłuchajcie jego utworu!

Alicja Szemplińska – oświadczenie

Wiele osób czekało na komentarz Alicji, który pojawił się w końcu na jej profilu. Szemplińska wydała oświadczenie, w którym nie kryje smutku, z faktu, że nie będzie jej dane wystąpić na Eurowizji, na co czekała cały rok:

“Marzenia o tegorocznej Eurowizji dobiegły dziś końca. Przeżywałam to już, ale ostatnim razem była jeszcze nadzieja, którą żyłam kolejny rok. Do dziś. Covid zatrzymał mnie w zeszłym roku, a w tym…

Alicja przyznała, że nie zamierza rezygnować z muzyki, ponieważ z nią wiąże plany na przyszłość:

“Mam 18 lat i chcę śpiewać, tworzyć, pisać i spotykać się z Wami na koncertach. Nie wyobrażam sobie innego życia. Stres, zaszczyt i duma wynikająca z reprezentowania kraju, który kocham, mieszały się przez ostatnie 12 miesięcy z poczuciem niepewności i nadziei na „powołanie” w tegorocznym konkursie. Nie udało się… najwidoczniej moja nowa, eurowizyjna piosenka nie spodobała się na tyle, aby dać nam szansę (…)”

Następnie podziękowała za ogromne wsparcie od swoich fanów, zapewniając, że niedługo usłyszmy jej nowe kawałki. Na końcu odniosła się do osoby Rafała Brzozowskiego i z wielką klasą pogratulowała mu możliwości reprezentowania naszego kraju na Eurowizji:

„Moje marzenie o Eurowizji wciąż jest aktualne i mocno wierzę, że pewnego dnia uda mi się je spełnić. Dziś pozostaje nadzieja w postaci wspaniałego reprezentanta – Rafała Brzozowskiego. Rafał, ja i moi fani zawsze będziemy Cię wspierać!! Gratuluję!!!”

Jesteście zadowoleni, że to Rafał Brzozowski będzie reprezentował nasz kraj? Jak oceniacie oświadczenie Alicji?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej