„Eurowizja 2022”: Rafał Brzozowski ocenił szanse Krystiana Ochmana! Kibicuje mu?

12 maja 2022
Przez: : M.S.

Już dzisiaj Krystian Ochman powalczy w półfinale Eurowizji o awans do finału. Rafał Brzozowski, który w zeszłym roku reprezentował nasz kraj w konkursie, ocenił szansę Ochmana. Kibicuje mu?

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

12 maja odbędzie się kolejny półfinał Eurowizji 2022, podczas którego wyłonionych zostanie dziesięciu reprezentantów krajów, którzy powalczą o wygraną w finale.

Do tej pory szanse Krystiana Ochmana oceniane były wysoko. Co na temat jego występu na Eurowizji myśli Rafał Brzozowski, który w zeszłym roku reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji. Co Rafał Brzozowski sądzi o szansie Krystiana Ochmana?

Brzozowski ocenił szansę Ochmana

W rozmowie z Pudelkiem wokalista ocenił piosenkę Krystiana Ochmana. Jakie według niego szanse w konkursie Eurowizji ma nasz reprezentant?

“To jest utwór, w którym Krystian pokazuje pełnię swojego głosu. Życzę mu powodzenia i patrzę, jaki jest odzew. Bardzo trzymam kciuki, myślę, że będzie świetny wynik – zapewnia Brzozowski. Jego występ wywołuje ciarki. Chciałbym, że Krystian wygrał Eurowizję, choć przy obecnej sytuacji politycznej, pewnie w tym roku wygra Ukraina. Trzymam kciuki za Krystiana, facet jest naprawdę świetnie przygotowany. Powtarzalny i znakomicie śpiewający. A o to tutaj chodzi 

Ponadto odniósł się także do piosenki Darii, która brała udział w preselekcjach do Eurowizji.

Piosenka Darii mogła zostać przebojem eurowizyjnym, to taki przebój radiowy. Równo reagowałem na Krystiana i na Darię. On jest bardzo powtarzalny, za każdym razem śpiewał tak samo, a to chyba na Eurowizji jest najważniejsze.

Finał Eurowizji odbędzie się 14 maja we Włoszech w Turynie, a już dzisiaj okaże się, czy w ostatecznym starciu wystąpi reprezentant naszego kraju.

2. Półfinał Eurowizji 2022 już dzisiaj 12 maja, o godzinie 21:00 w TVP 1. Natomiast finał konkursu odbędzie się 14 maja o godzinie 21:00 także w TVP1.

Na tą chwilę znanych jest 15 uczestników konkursu. Wśród nich znaleźli się reprezentanci: Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Armenii, Ukrainy, Mołdawii, Litwy, Islandii, Norwegii, Portugalii, Szwajcarii, Holandii i Grecji. Dzisiaj wieczorem dowiemy się, które 10, krajów dołączy do obecnych finalistów Eurowizji 2022.

Zobacz także: Jackowski przewidział szanse Polski na Eurowizji 2022

Trzymamy kciuki za Krystiana Ochmana!

Źródło: Pudelek, Instagram Rafała Brzozowskiego/ Krystiana Ochmana

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz