Połącz się z nami

Eurowizja Junior 2019! Wiemy kto będzie reprezentował Polskę! Przebije Roksanę Węgiel?

News

Eurowizja Junior 2019! Wiemy kto będzie reprezentował Polskę! Przebije Roksanę Węgiel?

Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej informacji już wiadomo na ten temat. Kto w takim razie będzie reprezentował nasz kraj i być może osiągnie tak wielki sukces, jak Roksana Węgiel? Zobaczcie!

Eurowizja Junior odbędzie się 24 listopada. To właśnie podczas tego konkursu zostanie wyłoniony kraj, który będzie mógł poszczycić się wygraną. Po raz pierwszy również odbędzie się to w naszym kraju.

Poznaliśmy już osoby, które poprowadzą to wielkie widowisko. Będzie to Olek Sikora, Ida Nowakowska i Roksana Węgiel. Ostatnio pisaliśmy również o tym TUTAJ! że do tej trójki dołączyli Agata Konarska i Mateusz Szymkowiak, którzy poprowadzą nie tylko ceremonię, ale i konferencje prasowe.

Impreza odbędzie się w Gliwicach na Śląsku. W tym roku to nasz kraj został gospodarzem, ponieważ poprzednią edycję wygrała właśnie nasza uczestniczka, Roksana Węgiel. Dziewczyna zyskała naprawdę ogromną popularność i nie ma dnie, żeby nie przeczytać na jej temat w prasie czy mediach. Roksi podbiła serca publiczności utworem „Anyone I Want To Be”. Kto będzie mógł pójść w jej ślady? My już wiemy ! Zobaczcie!

Eurowizja Junior 2019! Zobaczcie, kto będzie reprezentował Polskę!

29 września w programie „Szansa na Sukces” odbył się finał polskich eliminacji do tego konkursu, który wygrała Wiktoria Gabor!

To właśnie ona walczyła z dwiema innymi dziewczynkami – Gabrysią Katzer i Nikolą Fiedor, o możliwość pokazania się szerszej publiczności! Bez wątpienia podbiła serca widzów i jurorów. Wiktoria wykonała dwie piosenki i to właśnie na ich podstawie jurorzy oraz widzowie zadecydowali, że to ona powinna reprezentować nasz kraj!

Bez wątpienia jest to ogromna szansa dla Wiki! Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać do 24 listopada, żeby zobaczyć, jak sobie poradzi i czy po raz drugi z rzędu Polska wygra ten konkurs.

Trzymamy mocno kciuki za Wiktorię i będziemy jej kibicować, bo jej piękny głos na pewno może zachwycić ! Posłuchajcie poniżej jak śpiewa Wiktoria Gabor!

Uważacie, że to dobry wybór?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry