“Eurowizja”: Zabawna wpadka reprezentantki Mołdawii! Wokalistka podczas występu zgubiła mikrofon [WIDEO]

10 maja 2022
Przez: : M.J

Podczas Eurowizji widzowie byli niejednokrotnie świadkami wpadek wokalistów, które następnie odbijały się szerokim echem w mediach. W zeszłym roku również doszło do niemałej wpadki, która przytrafiła się reprezentantce Mołdawii. Natalia Gordienko podczas występu zgubiła mikrofon. Zobaczcie nagranie!

Eurowizja 2022

Już 14 maja poznamy kolejnego zwycięzcę 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Tym razem Polskę będzie reprezentował Krystian Ochman, który według zagranicznych mediów ma ogromne szanse dostać się do finału oraz zająć w nim wysokie miejsce. W tym roku 66. edycja Eurowizji odbędzie się we Włoszech, gdyż zeszłorocznym zwycięzcą został zespół Måneskin. Przypomnijmy, że wówczas Rafał Brzozowski, który reprezentował nasz kraj nie awansował do finału konkursu.

Zobacz także: Krystian Ochman wygra Eurowizję? Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów!

View this post on Instagram

A post shared by OCHMAN (@krystianochman)

Jak wiadomo Eurowizja jest jednym z tych konkursów, które emitowane są na żywo. Nie trudno więc o wpadkę, która następnie odbija się szerokim echem w mediach. To właśnie Natalia Gordienko, która reprezentowała Mołdawię na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, na scenie zgubiła mikrofon. Jak sobie z tym poradziła?

Reprezentantka Mołdawii na Eurowizji.
Reprezentantka Mołdawii.

Wpadka na Eurowizji

Nagranie z występu Natalii Gordienko wciąż krąży w sieci. Podczas występu Mołdawii doszło do zaskakującej sytuacji. Wokalistce wypadł mikrofon z ręki i tym samym musiała jak najszybciej wybrnąć z tej niekomfortowej sytuacji.

Niemniej jednak, jak widzimy na poniższym nagraniu szybko uporała się z niesfornym mikrofonem i gdyby nigdy nic kontynuowała swój występ. Dodajmy, że podczas zeszłorocznej Eurowizji Mołdawia uplasowała się na 13. miejscu.

Tegoroczna Eurowizja rozpoczęła się oficjalnie 8 maja. Pierwszy półfinał odbędzie się we wtorek, 10 maja natomiast w czwartek, 12 maja podczas drugiego półfinału na scenie zobaczymy Krystiana Ochmana. Transmisję będzie można obejrzeć w TVP1 oraz w serwisie YouTube.

Źródło: YouTube / Rmf.fm / Instagram Krystiana Ochmana

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej