Ewa Chodakowska o uczuciach do teściowej! Taka synowa to skarb!

20 grudnia 2019
Przez: : J.J

Ewa Chodakowska o uczuciach do teściowej! Taka synowa to skarb! Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami uczuciem jakim darzy swoją teściową. Zobaczcie, co wyznała trenerka!

https://www.instagram.com/p/B5qBKnTn2om/

Ewa Chodakowska żyje pomiędzy dwoma krajami – Grecją i Polską. Nasz kraj to rodzinne miejsce trenerki, natomiast Grecja stała się jej drugim domem, a to za sprawą domu rodzinnego jej ukochanego męża.
Lefteris Kavoukis swoją rodzinę pozostawił w Grecji i zamieszkał z Ewą w Polsce, by trenerka mogła kontynuować swoją karierę. Oczywiście Ewa jak na dobrą żonę przystało nie zapomina o rodzinie męża. Małżeństwo nawet kupiło i urządziło dom w Grecji, by często odwiedzać rodzinny kraj Lefterisa.

Ostatnio informowaliśmy Was o tym jak “Grecka Mama” czyli teściowa Chodakowskiej odwiedziła syna i synową w Polsce. Ewa podzieliła się wspólną fotografią z mamą i mężem na tle świątecznej choinki. Wyraziła również swoje wielkie zadowolenie z faktu przyjazdu teściowej i wspólnie spędzonych świąt Bożego Narodzenia w jej rodzinnym domu w Sanoku – więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Ewa Chodakowska o uczuciach do teściowej! Taka synowa to skarb!

Wielkiego zadowolenia z pobytu teściowej w Polsce nie ma końca. Ewa opublikowała kolejny post, w którym podzieliła się z fanami jak wielkim uczuciem darzy swoją “Grecką Mamę”. Kobiety zorganizowały sobie “pidżama party” i długo rozmawiały:

“Wczorajszy wieczór i PIDŻAMA PARTY Z MOJĄ Grecką Mameczką 🥳🥳🥳 Usiadłyśmy wczoraj na „dwa słowa” o 21:00 i o 2:00 w nocy doszłyśmy do wniosku, ze możemy tak bez końca 😅😅😅”

Ewa przytoczyła komentarz jednej z fanek, którą ujęła tym jak podchodzi do teściowej:

“Dziewuszki .. Czytam przeróżne komentarze i wiadomości na temat mojej relacji z teściową.. Pozwolę sobie przytoczyć jedną z nich ❤️ „Ewka ujelas mnie totalnie tym jak podchodzisz do tesciowej! Nie widzisz rywalizacji czy zagrozenia jak wiele kobiet ale Ty ja najszczerzej na swiecie kochasz! To cudnowne!!” Usiadłam na spokojnie i zaczęłam rozkminiać temat 🤔”

https://www.instagram.com/p/B6MGVKVHLM_/

Ewa Chodakowska o uczuciach do teściowej! Taka synowa to skarb!

To skłoniło trenerkę do przemyśleń. Ewa przyznała, że Grecka Mama zawsze była dla niej ważna ponieważ to ona wychowała jej syna. Nigdy nie przyszło jej przez myśl, by rywalizować z teściową. Przyznała wielką miłość i szacunek jakim darzy mamę męża:

“Ja ZAWSZE, od momentu poznania teściowej, dbałam o to, żeby mój PARTNER, okazywał Jej MIŁOŚCI .. opiekował się Nią.. nie zapominał powiedzieć dobrego słowa.. zadzwonić.. Cierpliwie wysłuchał i mocno tulił.. Ta Kobieta, wychowała mojego męża..
To dzięki Niej jest tak wspaniałym człowiekiem.. Nie wyobrażam sobie rywalizować z nią na miłość.. Ba! NIE MOGĘ KONKUROWAĆ z miłością MATKI DO DZIECKA .. Sama dziecka nie mam, ale mogę sobie wyobrazić, ze NIC nie może się równać z taką miłością.. Mogę sobie tez wyobrazić, jak czuje się matka, która poświęcając pół swojego życia, na wychowanie swojego dziecka, później się nim dzieli z zupełnie obcą osobą.. Chce w takiej sytuacji ZAPEWNIĆ JEJ przede wszystkim KOMFORT.. i poczucie, ze JESTEŚMY CAŁY CZAS DLA NIEJ ❤️ Moj mąż nie będzie mnie kochał mniej, jeśli będzie MOCNO kochał swoją Mamę.. Serce jest WIELKIE.. nie ma obaw, ze miłość jest ograniczona i się wyczerpie.. Nie ma we mnie grama zaborczości..
zazdrości.. czy strachu.. NIE MA MOWY O RYWALIZACJI!!! Mam ochotę nosić na rękach moją teściową, a mężowi nakazuje ją rozpieszczać na każdym kroku 🥰”

Ewa kończąc post dodała, że taka wspaniała relacja wymaga długiego czasu i pracy:

“Mogę być Jej tylko wdzięczna ❣️❣️❣️ I nie.. nie myśl sobie, ze od pierwszej chwili nasza relacja wyglądała tak jak dzisiaj..
Na taką relacje trzeba sobie zapracować..
Ba! Jak na każdą relacje ❣️❣️❣️ PS. Tak wyglądają moje ŚWIĘTA 🥰
Piżama i ludzie których kocham..
Jeszcze dwa dni i pędzimy razem do Sanoka ⭐️ w piżamie 😅 #misjachoda”

https://www.instagram.com/p/B6P297DHnD7/?igshid=3ystr99of0t1

Taka relacja miedzy teściową, a synową nie zdarza się często!  Ewa po raz kolejny udowodniła, że jest niesamowicie mądrą kobietą!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej