Ewa Chodakowska zdradza zawartość swojej kosmetyczki!

17 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Ewa Chodakowska zdradza zawartość swojej kosmetyczki! Trenerka pokazała, co nosi w swojej kosmetyczce, jakie kosmetyki używa na co dzień do makijażu, a jakie do ciała.

Ewa Chodakowska to polska trenerka fitness, trenerka personalna,  blogerka oraz osobowość medialna. Swoją pasję do fitnessu odkryła podczas pobytu w Grecji, gdzie poznała swojego męża Lefterisa  Kavoukisa. Jej mąż również jest trenerem personalnym. Początkowo prowadziła blogi propagujące fitness w programach Pytanie na śniadanie czy Dzień dobry TVN.

https://www.instagram.com/p/B5F4pECnPy1/

Ewa jest autorką siedmiu książek promujących treningi oraz zdrowe przepisy, Ewa do tej pory wydała osiemnaście płyt DVD z programami treningowymi, a dzięki niej, wiele kobiet zmieniło swoje życie. Jest redaktorką naczelną miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”, a w 2019 roku wystąpiła w formie jurora w tanecznym show Telewizji PolskieDance Dance Dance.

W rankingu najbardziej wpływowych Polek zorganizowanego przez Gazetę Wyborczą znalazła się na 3. Miejscu w kategorii show-business, styl życia, sport. Natomiast dziennikarze programu stacji TVN Uwaga! Uznali ją polską królową fitnessu. Ewa na swoim koncie ma rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness.

https://www.instagram.com/p/B32Ehe3HI6p/

Ewa Chodakowska zdradza zawartość swojej kosmetyczki!

Trenerka zdradziła, jakich kosmetyków używa do makijażu, a jakich do nawilżenia swojego ciała. Ewa do nawilżenia swojego idealnego ciała używa balsamu do ciała ze swojej linii kosmetyków Bebio. Balsam składa się w 99% ze składników pochodzenia naturalnego. Każdy produkt zawarty w balsamie ma inne właściwości lecznicze i każda z kobiet powinna znaleźć idealny dla siebie. Mamy do wyboru łączone składy, tj.: bambus i trawa cytrynowachia i kwiat japońskiej wiśni, siemię lniane. Balsamy występują również w różnych pojemnościach, a ich ceny wahają się od 19,99 do 29,99.

Do rąk, Ewa używa kremów pochodzących również z jej własnej serii kosmetyków Bebio, które posiadają więcej protein niż balsamy. Cena kremu to jedyne 12,99 złotych.

Ewa Chodakowska używa korektora matującego wszelkie niedoskonałości skóry marki Laura Mercier, który możemy kupić w perfumerii Douglas w cenie 205 złotych. A tuż przed wyjściem Ewa wybiera perfumy marki Kilian, których cena za 100 ml to nawet 509 złotych!

https://www.instagram.com/p/B5ST4WWHFM6/

Przy naturalnym makijażu, jaki używa Ewa sprawdza się wodoodporny tusz Super Power, który kupimy w perfumerii Douglas za jedyne 69 złotych! Dla Ewy to top of the top. Jak zdradza, jest idealny dla kobiet, które ćwiczą, bądź mają zabiegany tryb życia.

https://www.instagram.com/p/B4ne8TVnL5n/

W kosmetyczce Ewy nie może również zabraknąć…. PRZEKĄSEK! Trenerka wybiera ciasteczka probiotyczne lub batony swojej marki BeRaw!

https://www.instagram.com/p/B4j5hljnrmi/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej