Połącz się z nami

Ewa Farna pokazała płaski brzuch – co za figura!

Ewa Farna pokazała płaski

Moda i uroda

Ewa Farna pokazała płaski brzuch – co za figura!

Ewa Farna pokazała płaski brzuch. Na Instagramie artystki pojawiło się zdjęcie eksponujące zgrabną figurę. Trzeba przyznać, że Ewa prezentuje się bosko, zobaczcie sami!

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka, kompozytorka producentka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna. Znana i uwielbiana artystka rozpoczęła swoją karierę muzyczną w bardzo młodym wieku. Pierwszy konkurs wygrała mając zaledwie 11 lat, a z każdym kolejnym rokiem na scenie, jej umiejętności wokalne doceniało coraz więcej osób. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w naszym kraju.

W 2017 roku Ewa wyszła za mąż za Martina Chobota, a dwa lata później para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko – syna Artura. Artystka świetnie radzi sobie w łączeniu macierzyństwa z karierą, a swój pierwszy koncert zagrała zaledwie miesiąc po porodzie! Szybko rozpoczęła także pracę nad sobą, aby powrócić do formy sprzed ciąży.

Zobacz także: Ewa Farna pokazała mamę! Wyglądają jak siostry!

Ewa Farna pokazała płaski brzuch!

Ewa w czerwcu 2019 roku poinformowała, że urodziła synka. Niedługo po porodzie internauci zasypywali artystkę pytaniami dotyczącymi diety i powrotu do formy sprzed ciąży.

„Dajcie mi już spokój z tą dietą! To, czy mam pięć kilogramów więcej czy mniej, to tylko kwestia lepszych lub gorszych zdjęć, a nie godzin spędzonych na siłowni” – odpowiedziała wówczas Ewa.

Tym razem na Instagramie artystki pojawiło się nowe zdjęcie, na którym Ewa Farna pokazała płaski brzuch! Trzeba przyznać, że ta figura robi wrażenie.

Nie sposób oderwać wzrok od pięknej i zgrabnej Ewy! Pod zdjęciem artystki pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów, którzy nie tylko z wypiekami na twarzy wyczekują nowej płyty, ale także komplementują świeżo upieczoną mamę. Pod zdjęciem czytamy:

„Czekam z utęsknieniem! Co za sexi Mama! 🚀🔥”

„Jaka piękna figura👍”

„Czekam z utęsknieniem 😍😍 świetnie wyglądasz 🔥”

A jak Wy oceniacie zdjęcie Ewy? My podzielamy zdanie internautów!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry