Połącz się z nami

Ewa Farna pokazała synka. Artur rośnie jak na drożdżach!

Ewa Farna

Z życia gwiazd

Ewa Farna pokazała synka. Artur rośnie jak na drożdżach!

Ewa Farna nie należy do grona znanych osób, które pokazują swoje życie w mediach społecznościowych. Bardzo rzadko również dzieli się zdjęciami swojego synka. Z okazji Dnia Dziecka zrobiła wyjątek, dzięki czemu możemy zobaczyć, że Artur rośnie jak na drożdżach! Zobaczcie! Ewa Farna pokazała synka.

Ewa Farna jest jedną z najbardziej utalentowanych artystek w naszym kraju. Również u naszych południowych sąsiadów osiągnęła sukces. Pomimo swojej rozpoznawalności i bycia od lat na świeczniku mediów potrafi chronić prywatności swojej rodziny. Ewa wyszła za mąż w 2017 roku za Martina Chobota, a w 2019 roku w czerwcu została mamą. Synek spowodował, że na jakiś czas Ewa zwolniła tempo i w pełni poświęciła się macierzyństwu.

Na jej profilach w mediach społecznościowych sporadycznie pojawiają się zdjęcia z Arturem i, pomimo że od jego narodzin minął już rok, to artystka ani razu nie zdecydowała się na pokazanie jego twarzy. Tym razem również nie zobaczymy chłopca w całej okazałości, jednak na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć, że synek Ewy to już naprawdę duży chłopiec! Zobaczcie!

Ewa Farna pokazała synka.

Z okazji Dnia Dziecka artystka dodała piękny wpis na swoim Instagramie:

„Dzien dziecka❤️ Jezeli miec zamknieta glowe, to tylko w swiecie fantazji i radosci🙂Popatrzmy czasami na swiat ich oczami.❤️”

Dodatkowo po raz pierwszy pokazała synka, co trzeba przyznać, nie zdarza się często i po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak duży już z niego chłopczyk.

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów piosenkarki. Wszyscy zgodnie przyznali, że Artur rośnie jak na drożdżach. Dodatkowo w komentarzach pojawiają się życzenia urodzinowe dla malucha, który niebawem będzie obchodził swoje pierwsze urodziny:

„Zdaje się, że już za kilka dni Arturek skończy roczek, więc już teraz wszystkiego najlepszego dla maluszka. Samych radości i dużo zdrówka ❤️🙌🎉🎂🥳😘”

„Mały Arturek! 🥰”

„Ojej jaki słodziak ❤️❤️❤️❤️”

My również musimy przyznać, że jest to słodki widok!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry