Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk wzięli rozwód. Rozstali się po 20 latach

8 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Gawryluk i Błaszczyk od wielu lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Okazuje się, że ich związek właśnie dobiegł końca. Para po dwudziestu wspólnie spędzonych latach zdecydowała się na rozwód.

https://www.instagram.com/p/BhYx90YHO4d/

Informacje o Ewie Gawryluk

Ewa Gawryluk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Na ekranie zadebiutowała w 1989 roku, a na koncie ma wiele ról serialowych, filmowych, jak i teatralnych. Widzowie zobaczyć ją mogli między innymi w takich produkcjach jak Dom, Sztos, Operacja Koza czy Podatek od miłości.

Gawryluk od wielu lat gra także w popularnych serialach. Aktorka wciela się w rolę Ewy Nowak w Pierwszej miłości, a także w postać Ewy Hoffer w znanym serialu Na wspólnej. W produkcji TVN od kilku lat występuje także jej mąż Waldemar Błaszczyk.

Aktorka wiele lat temu związana była z Piotrem Zeltem znanym między innymi z serialu 13 posterunek. Po rozstaniu z aktorem gwiazda przechodziła poważny kryzys, ale z pomocą specjalistów, wróciła do formy. Ponad dwadzieścia lat temu Gawryluk związała się z Waldemarem Błaszczykiem, z którym doczekała się córki Marysi.

Gawryluk i Błaszczak rozstali się

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczak od lat uchodzili za zgodne małżeństwo. Para pobrała się ponad 20 lat temu i wspólnie wychowywała dorosła już córkę Marię.

Zobacz także: Kim jest Waldemar Błaszczyk?

Okazuje się, że związek pary dobiegł końca. Po ponad 20 latach małżeństwo postanowiło się rozwieźć. Jako pierwszy doniósł o tym program Dzień Dobry TVN. Reporterka w środowym wydaniu śniadaniówki przekazała, że aktorka poinformowała ich o rozwodzie z mężem, jednak nie chciała, aby media to rozpowszechniały.

Małżeństwo Gawryluk i Błaszczyka
Gawryluk i Błaszczyk

Spodziewaliście się, że małżeństwo Gawryluk i Błaszczak nie przetrwa?

źródło: DDTVN/ Instagram Ewy Błaszczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej