Połącz się z nami

Ewa i Kamil z „Big Brothera” zszokowali nowym zdjęciem. Odważny przekaz!

ewa i kamil

Z życia gwiazd

Ewa i Kamil z „Big Brothera” zszokowali nowym zdjęciem. Odważny przekaz!

Para po raz kolejny zdecydowała się zaskoczyć swoim obserwatorów. Ewa i Kamil z „Big Brothera” zszokowali nowym zdjęciem.

Ewa i Kamil dołączyli do grona osób, które nie zgadzają się z ostatnim głośnym orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego.

Nie da się ukryć, że od tygodnia Polska żyje skutkami decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Dokładnie 22 października TK wydał orzeczenie w sprawie zakazu aborcji w przypadku trwałego uszkodzenia lub wad płodu. Po ogłoszeniu tej decyzji spora część społeczeństwa nie kryła swojego zdumienia i niezadowolenia. Kobiety oraz mężczyźni wyszli na ulice, aby wyrazić swój głośny sprzeciw orzeczeniu Trybunału Kontynuacyjnego, który ich zdaniem odbierał wolność wyboru kobietom.

Wiele gwiazd także nie zgadza się z tą kontrowersyjną decyzją o zakazie aborcji, którą kilka dni temu orzekł TK, o czym informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sporo artystów, gwiazd oraz celebrytów uczestnicy również w organizowanych codziennie prostatach na ulicach wielu miast Polski.

Ewa i Kamil z „Big Brothera” zszokowali nowym zdjęciem

W dniu dzisiejszym tj. piątek 30. października w Warszawie odbyć ma się największa manifestacja kobiet ze wszystkich zorganizowanych do tej pory, która będzie startować z trzech miejsc. Plac Zamkowy, kancelaria premiera oraz Plac Zawiszy blisko siedziby PiS to trzy lokalizacje, z których ruszą marsze niezgadzającego się z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji społeczeństwa.

Jak się okazuje, Ewa i Kamil z „Big Brothera” również nie popierają decyzji TK i prawdopodobnie jak wielu innych oni również pojawią się na marszu, czemu wyraz dali publikując bardzo odważne zdjęcie w sieci.

„Jutro wychodzimy walczyć o wolność.” – podpisała zdjęcie Ewa Kępys

Internauci wyrazili swój zachwyt zdjęciem, jak i samym przekazem Ewy i Kamila.

„Zdjęcie adekwatne do sytuacji ✌️”

„Przekaz w sam punkt ! Rewelacja !”

„Woooow mocneeee. Działamy”

Co myślicie o odważnym zdjęciu pary z „Big Brothera”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry