Połącz się z nami

Ewa Kasprzyk: [wiek, kariera, filmy, mąż, Instagram]

Ewa-Kasprzyk-kariera

Opisy gwiazd

Ewa Kasprzyk: [wiek, kariera, filmy, mąż, Instagram]

Ewa Kasprzyk to bez dwóch zdań jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorek w Polsce. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na temat jej dotychczasowej kariery, a także życia prywatnego, koniecznie powinniście zapoznać się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Ewa Kasprzyk: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że aktorka urodziła się 1 stycznia 1957 roku. W związku z tym, na początku 2021 roku obchodziła swoje 64. urodziny. Wiadomo także, że pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego. Studia aktorskie ukończyła w 1983 roku w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Od wielu lat grywa nie tylko w produkcjach filmowych i telewizyjnych, ale także na deskach teatrów. Nie da się ukryć, że w Polsce uważana jest za jedną z najlepszych i najpopularniejsza niegdyś aktorek.

Zobacz także: Ewa Kasprzyk bez makijażu

Ewa Kasprzyk: kariera

Gwiazda na swoim koncie ma liczne role, które sprawiły, że było o niej głośno. Do jej najpopularniejszych produkcji niewątpliwie należy zaliczyć ,,Kogel-Mogel’’, ,,Wojna polsko-ruska’’, ,,Kariera Nikosia Dyzmy’’, ,,Komedia małżeńska’’ oraz ,,Polityce’’. Oprócz tego, grywała także w serialach. Między innymi były to: ,,Złotopolscy’’, ,,Blondynka’’, ,,M jak miłość’’, ,,Magda M.’’ a także ,,Przyjaciółki’’. Aktora wzięła także udział w jedne z edycji programu ,,Taniec z gwiazdami’’. W tanecznym show w parze z Jankiem Klimentem zajęła czwarte miejsce.

Ewa Kasprzyk i Małgorzata Socha na planie zdjęciowym

Ewa Kasprzyk: mąż

Kasprzyk przez wiele lat była w związku małżeńskim z Jerzym Bernatowiczem. Jednakże, w 2020 roku para ostatecznie się rozstała. Owocem ich miłości jest córka Małgorzata, która przyszła na świat w 1987 roku i jest piosenkarką. Po pewnym czasie, aktorka wyznała publicznie, że jest w nowym szczęśliwym związku. Zakochani zdradzili, że sakramentalne ,,tak’’ powiedzą sobie w Mozambiku lub Republice Południowej Afryki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez przyk (@ewa.kasprzyk)

Ewa Kasprzyk: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ewa.kasprzyk. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 43 tysiące użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Erzyk (@ewa.kasprzyk)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry