Połącz się z nami

Ewa Kępys: [Big Brother, wiek, Instagram]

Opisy gwiazd

Ewa Kępys: [Big Brother, wiek, Instagram]

W domu Wielkiego Brata pojawili się nowi uczestnicy gotowi do walki o wygraną. Jedną z nich jest Ewa Kępys. Kobieta od samego początku znalazła się w centrum zainteresowania nie tylko mieszkańców, ale również telewidzów śledzących ich losy. Dowiedzmy się, co o niej wiadomo.

Ewa Kępys: wiek

Nowa uczestniczka programu Big Brother ma 28 lat. Mieszka w Warszawie, gdzie na co dzień między innymi pracuje nad swoją karierą jako fotomodelka. Kobieta podkreśla, że jest w pełni świadoma tego, że dużo mężczyzn zwraca na nią uwagę. Jednakże, od prawie roku nie jest z żadnym z nich związana. Jest szczerą osobą, która woli powiedzieć wprost wszystko, co myśli, niż trzymać to w sobie. Oprócz tego, opisuje się również jako empatyczną i wrażliwą osobę. Co ciekawe, zaadoptowała dwunastoletnią dziewczynkę pochodząca z Kenii.

Ewa Kępys: Big Brother

Jak już wspominaliśmy, Ewa jest fotomodelką. Ponadto, doskonale czuje się również po drugiej stronie obiektywu. Sesje zdjęciowe z jej udziałem ukazują się zarówno w polskich, jak i zagranicznych magazynach. Nagość nie jest dla niej bariera, ponieważ godzi się również na takie fotografie. Co ciekawe, wystąpiła również w teledysku do hitu Donatana i Maryli Rodowicz pod tytułem Pełnia.

Ewa Big Brother

Niewątpliwie, zaraz po wejściu do Domu Wielkiego Brata zainteresowanie wzbudziła jej relacja z jednym z uczestników. Mianowicie, ona i Kamil Lemieszewski mają się ku sobie. Przywitali się pocałunkami i w dalszym ciągu nie szczędzą sobie czułości. Twierdzą jednak, że poza programem mają relacje koleżeńskie i znają się jedynie z pracy, ponieważ oboje zajmują się modelingiem. Bezsprzecznie, budzi to zainteresowanie nie tylko wśród mieszkańców, ale również telewidzów.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Kępys: Instagram

Ewa prowadzi swoje konto na Insagramie pod nazwą @ewa_kepys. Jej aktywność śledzi już 10 tysięcy użytkowników, a pewne jest, że po programie znacznie ich przybędzie. Na swój profil dodaje dużo zdjęć z sesji, w których bierze udział. Wszystkich chętnych zobaczyć efekty jej pracy, odsyłamy właśnie tam.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry