Połącz się z nami

Ewa Mrozowska pochwaliła się wózkiem synka! Znamy cenę!

Z życia gwiazd

Ewa Mrozowska pochwaliła się wózkiem synka! Znamy cenę!

Gwiazda „Googlebox” niedawno po raz pierwszy została mamą! W końcu przyszła pora na wspólny spacer! Ewa Mrozowska pochwaliła się wózkiem synka. Zobaczcie, ile kosztuje uwielbiany przez gwiazdy show-biznesu model!

Ewa Mrozowska w połowie grudnia urodziła swojego synka, któremu na imię dała Leon! Zobaczcie, na jaki wózek zdecydowała się młoda mama! Nie ona jedna z grona znanych osób wybrała tę markę!

Ewa Mrozowska dała się poznać w programie „Gogglebox”, gdzie razem z Sylwią Bombą zasiada na kanapach, komentując różne programy i seriale. Ich specyficzne poczucie humoru zdecydowanie przypadło do gustu fanom tego formatu, gdyż stały się ulubienicami widzów!

Prywatnie Ewa zajmuje się wykonywaniem makijażów, a z jej usług korzystają także największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Po krótkiej przerwie w aktywności w mediach społecznościowych Ewa przyznała, iż razem ze swoim mężem Piotrem spodziewają się dziecka. Gwiazda „Gogglebox” już wówczas przyznała, że na świat w połowie grudnia przyjdzie jej pierwszy syn.

Ewa Mrozowska pochwaliła się wózkiem synka!

Dokładnie 18 grudnia Ewa pochwaliła się na swoim Instagramie, że w końcu pojawił się długo wyczekiwany członek rodziny – Leon. Od tego czasu szczęśliwa mama pochwaliła się tylko jednym zdjęciem synka.

Teraz Mrozowska zdradziła swoim licznym obserwatorom, że przyszła pora pierwszego wspólnego spaceru z synkiem. Ewa pokazała z tej okazji oczywiście wózek Leona.

„Pierwszy króciutki spacer za nami ,jak Wam się podoba bryka Leonka ?”

Młoda mama zdecydowała się na markę Mutsy, model I2. Ewa wybrała gondolę z jasnym daszkiem i srebrną ramą. Model taki można kupić za niecałe 3 tys. złotych. Na tę sama markę Mutsy zdecydowały się inne znane gwiazdy polskiego show-biznesu m.in. Maria Konarowska czy Maria Dejmek.

Pod najnowszych zdjęciem Ewy fani zostali liczne komentarze, w których wyrazili zachwyt nową „bryką” Leona.

„Super bryka ! Leon brum brrum !!”

„Mutsy najlepszy 😍😍 Piękna bryka”

A jak Wam podoba się wózek, na który zdecydowała się Ewa Mrozowska?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry