Połącz się z nami

Ewa Mrozowska z „Goggle Box” pokazała ślubne zdjęcia! „6 lat temu powiedziałam „Tak”!

Z życia gwiazd

Ewa Mrozowska z „Goggle Box” pokazała ślubne zdjęcia! „6 lat temu powiedziałam „Tak”!

Ewa Mrozowska stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Ostatnio kobieta świętowała swoją szóstą rocznicę ślubu i w związku z tym postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami z ceremonii i wesela! Zobaczcie, jak prezentowała się w sukni ślubnej!

Ewa z zawodu jest makijażystką. Popularności zyskała dzięki programowi, który emituje stacja TTV, a jej profil w mediach społecznościowych obserwuje ponad 270 tysięcy osób. Kilka tygodni temu kobieta poinformował również, że już za niedługo zostanie po raz pierwszy mamą, o czym pisaliśmy TUTAJ!

Mrozowska od sześciu lat jest szczęśliwą mężatką. Kiedy internautki poprosiły ją, aby pokazała, jak prezentowała się w tym ważnym dla każdej kobiety dniu, Ewa wybrała odpowiednią do tego okazję i to właśnie dzięki rocznicy jej ślubu możemy zobaczyć, jak pięknie wyglądała!

W tym wyjątkowym dniu miała na sobie długą, białą, lecz prostą suknię z paskiem wysadzanym diamencikami. Elegancji dodawał delikatny welon z diademem. Ewa poprosiła fanki, aby nie krytykowały mody, jaka obowiązywała niemal 6 lat temu i jak sama podkreśliła to nie jej wygląd, ale sam fakt ceremonii był dla niej najważniejszy!

„Aaaa pamiętajcie tyle lat temu była inna moda ,wiec proszę bądźcie łaskawe w ocenie ? a swoją drogą nie wygląd był dla mnie najważniejszy ! w tym dniu byliśmy po prostu „My”!”– czytamy w komentarzu pod zdjęciami!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B0agwKqCRb2/

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B0agwKqCRb2/

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B0agwKqCRb2/

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B0agwKqCRb2/

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B0agwKqCRb2/

Można zauważyć również, że Mrozowska jest bardzo szczęśliwa, że już za jakiś czas jej życie zmieni się o 180 stopni i na świecie przywita córeczkę albo synka!

„Teraz już z górki ? no i niedługo w końcu w trójkę ??‍♀️??? miłego weekendu !”– napisała na zakończenie.

Internautki, pomimo obaw Mrozowskiej, zachwalały jej suknię i to jak wyglądała.

„Ty nie zmieniasz się nic sukienka piekna delikatna życzę dalszych lat w szczęściu i miłości i czekamy na maluszka ???????”,

„Klasyka ? Pięknie ❤”.

My również musimy przyznać, że tamtego dnia, sześć lat temu, Ewa prezentowała się naprawdę pięknie i z klasą. Życzymy im również kolejnych wielu lat w szczęściu i zdrowiu oraz szczęśliwego rozwiązania!

A Wam jak podoba się Ewa w sukni ślubnej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry