Ewa Mrozowska zmieniła kolor włosów! Zdradziła, jak o nie dba!

21 lutego 2021
Przez: : MC

Ewa Mrozowska zmieniła kolor włosów. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze i zdradziła swój sposób na piękne i zdrowe włosy.

Ewa Mrozowska to jedna z uczestniczek programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Występuje w nim razem ze swoją przyjaciółką, Sylwią Bombą, z którą komentują oglądane programy. Ewa szybko zyskała sympatię widzów, którzy ochoczo śledzą jej losy również poza programem.

Ewa zajmuje się także wizażem, a z jej usług korzysta wiele znanych osób. Ponadto Mrozowska rozwinęła karierę w social mediach, a jej profil na Instagramie śledzi ponad pół miliona osób! Znajdziemy na nim mnóstwo inspirujących stylizacji, makijaży jak i uroczych zdjęć z synkiem.

https://www.instagram.com/p/CKq5GUinhV1/

Zobacz także: Mrozowska w cudownej sukience na każdą kieszeń i okazję! Jest niezbędna w każdej szafie!

Ewa Mrozowska zmieniła kolor włosów!

Ewa słynie ze swoich pięknych i długich włosów, które niezmiennie od lat są niezwykle komplementowane przez internautów. Tym razem na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, na którym widać zmianę ich koloru! Okazuje się, że Ewa już pół roku temu zrezygnowała z farbowania włosów, a na jej głowie pojawił się sporych rozmiarów odrost. Naturalne włosy świetnie wpasowały się we wcześniej farbowane pasma, tworząc coś w rodzaju sombre. Ewa przyznała, że przerwa od używania farb sprawiła, że kondycja jej włosów zdecydowanie się poprawiła. Przestały wypadać i szybciej rosną.

“Jak wam się podoba nowy kolor włosków ???? 🌸 nie wytrzymałam już hahaha pół roku bez farbowania 🙈 zaczęło być widać siwe hahaha 👵🏻! Ale polecam Wam takie przerwy ! Włosy przestały wypadać, rosną jak szalone! ♥️ jeżeli chodzi o makijaż, to trochę mnie poniosło 😂” – czytamy w opisie zdjęcia.

Niewątpliwie uwagę zwraca także oryginalny i dopracowany makijaż Ewy. Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy zasypali gwiazdę komplementami. Wśród nich czytamy:

“Piękna. Zjawiskowa jak zawsze 😍😍😍”

“Wszystko się zgadza na tym foto😍 włosy, makeup, stylówka🔥🔥🔥👏”

“Ależ Ty masz piękne te włosy 😍”

A jak Wam podoba się najnowsze zdjęcie Ewy? My nie możemy oderwać wzroku!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz