Połącz się z nami

Ewa Piątkowska: [kim jest?, wiek, kariera, boks, Polsat Boxing Night, Instagram]

Opisy gwiazd

Ewa Piątkowska: [kim jest?, wiek, kariera, boks, Polsat Boxing Night, Instagram]

Ewa Piątkowska to jedna z zawodniczek, które już niebawem staną w ringu podczas najnowszej gali Polsat Boxing Night. Jej szanse na wygraną są naprawdę wysokie, a sama zawodniczka zrobi wszystko by pokonać swoją rywalkę. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Ewa Piątkowska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że bokserka urodziła się 16 września 1984 roku, w związku z czym ma 36 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Radomia. Co ciekawe, przez pewien czas była także reprezentantką Polski w rugby. Jednakże, przed tym swoich sił próbowała w innych dyscyplinach. Między innymi grała w piłkę nożną i koszykówkę.

Ewa Piątkowska: boks

Okazuje się, że boks zaczęła trenować dopiero w wieku 22 lat. Trzeba przyznać, że to już dość późny wiek, jak na pierwsze kroki w konkretnej dyscyplinie. Piątkowska jest dobrym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. Zdaniem wielu, jest jedną z najlepszych i najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii naszego kraju. Do tej pory udało jej się zdobyć już kilka ważnych tytułów. Zanim przeszła na karierę zawodową, wywalczyła Mistrzostwo Śląska, Wicemistrzostwo Polski oraz ćwierćfinał Mistrzostw Świata i Europy.

Ewa Piątkowska: kariera

Do tej chwili, bilans jej walk zawodowych jest zdecydowanie powyżej przeciętnej. Mianowicie, na 15 starć, aż 14 razy udało jej się pokonać przeciwniczkę. Bokserka może pochwalić się nawet pasem WBC, który wywalczyła podczas gali w 2015 roku organizowanej w Gliwicach. Piątkowska będzie jedną z gwiazd najbliższej gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się już 5 grudnia. Organizatorzy zapewniają, że widzów czekają naprawdę ogromne emocje.

Ewa Piątkowska: Instagram

Sportsmenka swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @ewa.piatkowska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 4 tysiące użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry