Połącz się z nami

Ewa Piekut: [Warsaw Shore, Fame MMA, partner, Instagram]

Opisy gwiazd

Ewa Piekut: [Warsaw Shore, Fame MMA, partner, Instagram]

Ewa Piekut to jedna z uczestniczek programu ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’. Nie da się ukryć, że udział w najbardziej imprezowym show w Polsce, przyniósł jej dużą rozpoznawalność. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Ewa Piekut: ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

Program ,,Warsaw Shore’’ jest inspirowany amerykańską produkcją ,,Ekipa z New Jersey’’. Nie da się ukryć, że jest pierwszym tak imprezowym reality show w Polsce. Grupa uczestników zamieszkuje jeden dom i nie mając kontaktu ze światem zewnętrznym, mogą udawać się jedynie na specjalnie przygotowane imprezy, atrakcje oraz zadania. Oczywiście, wszystko dzieje się pod okiem bacznie obserwujących ich kamer. Dotychczas, na antenie MTV wyemitowano trzynaście sezonów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród telewidzów.

Eva ,,Warsaw Shore’’

Ewa dołączyła do członków ekipy ,,Warsaw Shore’’ podczas trwania jedenastego sezonu. Nie da się ukryć, że nie potrzebowała wiele czasu, aby zdobyć serca zarówno domowników, jak i widzów. Okazuje się, że niektórzy mogli kojarzyć ją z innego programu MTV. Mianowicie wcześniej wzięła udział w ,,Ex na plaży’’, gdzie dała poznać się jako konkretna kobieta, która wie, czego chce od życia.

Ewa Piekut: Fame MMA

Jakiś czas temu, w sieci pojawiły się plotki, że Eva zawalczy podczas jednej z najbliższych gal Fame MMA. Nie da się ukryć, że wydarzenia te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wiele wskazywało na to, że w oktagonie spotka się z Mariettą Witkowska, zwyciężczynią ,,Hotelu Paradise’. Wszystko dlatego, że panie prowadziły publiczny konflikt i niepochlebnie wypowiadały się na swój temat w social mediach. Jednakże, włodarz Fame MMA – Wojtek Gola, poinformował, że walka ta nie jest jeszcze zakontraktowana.

Ewa Piekut: partner

Przez jakiś czas Ewa flirtowała, a nawet dała się w romans z kolegą z programu Damianem. Kobietę i Dzika łączyła bardzo burzliwa relacja. Niejednokrotnie dochodziło między nimi do konfliktów, nawet w towarzystwie kamer. Teraz oboje twierdzą, że ich relacja jest już zakończona.

Ewa Piekut: Instagram

Gwiazda ,,Warsaw Shore’’ prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @evaa_mtv. Jej aktywność śledzi tam ponad 167 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry