Ewa z “Królowej przetrwania” w oryginalnej mini. Jej cena pozytywnie zaskakuje!

25 lutego 2024
Przez: : M.J

Ewa Piekut pochwaliła się ciekawa sukienką mini, którą ma w swojej garderobie. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jaka to firma, model i cena!

Kim jest Ewa z Królowej przetrwania?

Jak rozpoczęła się medialna kariera Ewy? Wszystko zaczęło się od programu Ex na plaży jednak udział w nim nie przysporzył jej takiej popularności, jak występ w programie Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy, gdzie przed kamerami, pokazywała jak wygląda jej zamiłowanie do imprez. Wraz z innymi uczestnikami Ewa nie stroniła od suto zakrapianych alkoholem imprez, zabawy do białego rana i przygodnych romansów.

Następnie Ewa zdecydowała się wziąć udział w programie Królowa przetrwania, gdzie z innymi równie znanymi influencerkami i kobietami, które znamy z social mediów została zamknięta w dżungli bez smartfona i dostępu do mediów Ewa musiała zmierzyć się z różnymi zadania i wyjść ze strefy komfortu.

Zobacz także: Królowa przetrwania: Ewa Piekut przeszła diametralną metamorfozę! Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądała

Ewa Piekut
scena z: Ewa Piekut, SK:, , Królowa Przetrwania – pokaz prasowy nowego reality show Playera i TVN7, fot. Baranowski Michał/AKPA

Oryginalna mini w dobrej cenie

Ewa z Królowej przetrwania prowadzi bardzo aktywnie swój profil w mediach społecznościowych. Obecnie obserwuje go 365 tysięcy internautów. Dużą część tematyki, jaką porusza w swoich social mediach stanowią posty związane z modą. Publikując jedno z ostatnich zdjęć uwagę zwraca oryginalna sukienka Ewy w kolorze różowym z uroczym printem w czerwone serduszka.

Jej model to Derneriaa – J3 i znajdziecie ją w ofercie marki Pakuten. Kreacja dopasowuje się do sylwetki. Posiada długość mini i bufiaste ramiona oraz marszczenia na nadgarstkach. Idealna na eleganckie przyjęcie, randkę z ukochanym bądź inne wyjątkowe okoliczności.

Wielkim atutem jest jej cena. Standardowo sukienka Ewy kosztuje 127.99 złotych, teraz natomiast zapłacicie za nią jedyne 89.59 złotych.

Ewa Piekut
Ewa Piekut

Źródło: Akpa, Instagram Ewy Piekut

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej