Połącz się z nami

EWELINA KUBIAK Z „WARSAW SHORE” SZCZERZE O ROZSTANIU PAWŁA I KONSTANCJI!

Rozrywka

EWELINA KUBIAK Z „WARSAW SHORE” SZCZERZE O ROZSTANIU PAWŁA I KONSTANCJI!

Ewelina – była miłość Pawła, słynąca ze szczerych wyznań, nie byłaby sobą, gdyby nie skomentowała rozstania swojego ex z nową partnerką Konstancją!
Wbiła szpile Pawłowi? Przekonajcie się!

W czasach kiedy obydwoje brali udział w programie „Warsaw Shore”, tworzyli bardzo burzliwy związek. Od samego początku czuć było między nimi chemię. Para kochała się i nienawidziła jednocześnie!

Nocne spotkania pokazywane na wizji, przeplatały się z wielkimi awanturami, kiedy to Paweł podrywał dziewczyny w klubach na oczach Eweliny, a ta szalała z zazdrości.
To co wydarzyło się jednak w trzecim sezonie bardzo kontrowersyjnego programu jakim jest „Warsaw Shore” przekreśliło wspólną przyszłość pary na zawsze!

Podczas jednej z imprez Paweł Cattaneo, jak zwykle kłócił się z Eweliną i posunął się o krok dalej!
Rzucił się na nią i uderzył ją w twarz! Paweł ze względu na swoje zachowanie został wyrzucony z programu, a losy tej dwójki rozeszły się na zawsze!

View this post on Instagram

Piekiełko ??? Lecimy z powtórką #teraz @mtvpolska_official

A post shared by Warsaw Shore (@warsawshore_official) on

Dwa dni temu pisaliśmy o tym, że Paweł nie ma szczęścia w miłości (sam jest tego prowodyrem!) i rozstał się ze swoją obecną partnerką Konstancją, zostawiając ją przy tym samą z opieką nad ich wspólnym dzieckiem. Przeczytać o tym możecie TUTAJ.

Była partnerka Pawła – Ewelina Kubiak, nie czekała długo i w rozmowie z portalem „Plotek.pl” skomentowała ich rozstanie:

„Co do związku Konstancji i Pawła to powiem tylko, że wcale mnie to nie dziwi.”

Ewelina na pewno odetchnęła z ulgą widząc, że gdyby nie koniec ich związku mogłaby przechodzić przez to samo co obecnie Konstancja!
Gwiazda „Warsaw Shore” znalazła w końcu szczęście w miłości bowiem od jakiegoś czasu spotyka się z nowym mężczyzną, jednak pozostawia to osnute tajemnicą, nie chcąc zapeszyć.

„Wszystko jest jeszcze świeże. Spotykamy się dopiero dwa miesiące, więc jak będę wiedziała, że jest to coś poważnego, czym można się pochwalić, to wtedy więcej opowiem.”

Życzymy Ewelinie samych dobrych decyzji w życiu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry