Połącz się z nami

Ewelina Lisowska powiększyła usta! Efekt ją rozczarował!

Moda i uroda

Ewelina Lisowska powiększyła usta! Efekt ją rozczarował!

Ewelina Lisowska zachwyca nie tylko swoim talentem wokalnym, ale i swoja piękną naturalną urodą, którą chciała poprawić. Niestety efekty nie spełniły jej oczekiwań.

Od czasu, kiedy po raz pierwszy ujrzeliśmy Ewelinę Lisowska w programie X- Factor, możemy zaobserwować, jaką przechodzi metamorfozę związaną z jej wyglądem. Jest jedną z najbardziej rozpoznawanych gwiazd polskiej muzyki, a to za sprawą jej pięknej,naturalnej urody. Wokalistka chce swoich fanów zachwycać nie tylko hitami muzycznymi i nagrodami, które otrzymuje za swój talent, ale także swoim wyglądem.  Na swoim profilu na Instagramie bardzo często pokazuje zdjęcia, które prezentują, jak dba o swój atrakcyjny wygląd. Swoją piękną sylwetkę zawdzięcza sportowi, a dokładniej to kickboxingowi, który uprawia. To on tak wpływa na jej ciało, że jest tak pięknie ujędrnione. Oprócz sportu w utrzymaniu zgrabnego ciała pomaga jej dieta, którą stosuje.

View this post on Instagram

Brzydula ??‍♀️??

A post shared by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on

Jak na wokalistkę przystało pierwszą rzeczą, które rzucają się w oczy w urodzie, to usta i zęby. Całkiem niedawno Ewelina pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać, że ma założony aparat ortodontyczny. Skoro zęby niedługo będą idealne, to  postanowiła zaszaleć i skorzystać z medycyny estetycznej, a dokładniej, to powiększyła sobie usta. Zabieg ten nie przyniósł jednak oczekiwanego przez nią rezultatu. Ale cieszy się, że nie jest to zabieg na stałe i powoli jej usta wracają do pierwotnego wyglądu.  Jak sama powiedziała, już raczej nie skorzysta z tego zabiegu.

View this post on Instagram

W okularach zawsze wygląda się jakoś lepiej ?

A post shared by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on

Oby jak najdłużej nie chciała korzystać  z takich zabiegów. Przecież jest piękna! Też tak uważacie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry