Połącz się z nami

Ewelina z Warsaw Shore ZALICZYŁA niezłą WTOPĘ! Promuje spożywanie PRZETERMINOWANEGO jedzenia!

News

Ewelina z Warsaw Shore ZALICZYŁA niezłą WTOPĘ! Promuje spożywanie PRZETERMINOWANEGO jedzenia!

Firmy cateringowe dostarczające zdrowe jedzenie pod drzwi to hit obecnych czasów! Praktycznie wszystkie gwiazdy w taki sposób się stołują.
Oczywiście, przy okazji nie zapominają zarobić promując swoich ulubieńców za pomocą profili na Instagramie!
To, co zrobiła jednak Ewelina Kubiak można nazwać antypromocją, bowiem pokazała swój catering, który był PRZETERMINOWANY!

Ewelina Kubiak to bardzo kontrowersyjna osoba w polskim show-biznesie. Słynie z ciętych wypowiedzi na przeróżne tematy oraz szalonego zachowania w programie „Warsaw Shore”.
Oczywiście, poza kolejnymi sezonami hulaszczego życia w stolicy Ewelina, jak inne gwiazdy, znalazła inne zajęcia, na których może zarabiać.

Kiedyś promowanie produktów i zarabianie na tym zarezerwowane było wyłącznie dla wybranych instagramowych gwiazd, teraz zajmuje się tym praktycznie każdy celebryta! Jednym z zajęć Eweliny, jest właśnie reklama produktów za pomocą swojego Instagrama, na którym jest bardzo aktywna, bowiem jej profil w sieci śledzi prawie 300 tysięcy fanów!

Ewelina postanowiła pochwalić się cateringiem z firmy dietetycznej, której jest klientką. Dodała zdjęcie, do którego pozuje wraz z pudełkiem znanej firmy.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jedzenie było…PRZETERMINOWANE!
Oczywiście czujni internauci szybko zauważyli WTOPĘ gwiazdy!
Co lepsze, gwiazda dodała zdjęcie w porannej porze dnia, kiedy ludzie zazwyczaj jedzą śniadanie, a w ręku trzyma PODWIECZOREK
!

Myślicie, że Ewelina faktycznie żywi się przeterminowanym jedzeniem czy jedynie dodała stare zdjęcie nie myśląc o tym, jakie zamieszanie wywoła w sieci?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry