Połącz się z nami

Ewelona i Arnold Jabłoński zaręczyli się. Kiedy ślub?

Ewelona i Arnold zaręczyny

Z życia gwiazd

Ewelona i Arnold Jabłoński zaręczyli się. Kiedy ślub?

Chociaż jeszcze niedawno Ewelona przyznała, że w jej związku pojawił się poważny kryzys, wiele wskazuje na to, że został on zażegany. Arnold podzielił się z internautami radosną nowiną o zaręczynach z ukochaną.

Arnold oświadczył się Ewelonie
Ewelona i Arnold zaręczyli się

Związek pary z Warsaw Shore

Ewelina Kubiak i Arnold Jabłoński poznali się dzięki programowi Warsaw Shore. Trudno nie zgodzić się z tym, że Ewelona jest jedną z największych gwiazd kontrowersyjnego reality-show stacji MTV. Chociaż 26-latka nie brała udziału w ostatnim sezonie programu, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Właśnie podczas jednego z Summer Camp Ewelona poznała Arnolda Jabłońskiego, z którym połączyła ją silna relacja, jednak po kilku miesiącach para poinformowała o rozstaniu. Gdy z profilu Ewelony zniknęły jej wspólne zdjęcia z ukochanym, fani momentalnie zaczęli podejrzewać, że nad ich związkiem pojawiły się czarne chmury. Wkrótce gwiazda Warsaw Shore wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że wspólnie z Arnoldem postanowili zrobić sobie kolejną dłuższą przerwę.

„Obiecałam Wam, że dziś wypowiem się na temat dotyczący tego jak wyglada moja relacja z Arnoldem. Pewnie zastanawiacie się czemu tak zwlekałam z odpowiedzią. Zwlekałam, bo sama tak naprawdę nie wiedziałam na czym to wszystko stoi. Wydawało mi się, ze jesteśmy silni, przetrwaliśmy bardzo ciężkie chwile, wiec myślałam, że przetrwamy wszystko. Ostatni czas były wieczne spory wiec postanowiliśmy ochłonąć – ja pojechałam do siebie, Arnoldem do Warszawy. Po tygodniu wróciliśmy wspólnie do domu, jednak nic się nie zmieniło… przykro mi to stwierdzać ale zdecydowaliśmy się na kolejna, dłuższa przerwę…nadal nie wiadomo czy nasz związek przetrwa… dlatego nie chce mówić, ze jesteśmy czy tez nie jesteśmy razem. Zabieram ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy, zostawiając tym cień nadzieji… to naprawdę bardzo ciężkie dla nas obojga, wiec po prostu proszę żebyście już nie dociekali. Jak podejmiemy decyzje w 100% poinformujemy Was o wszystkim.” – napisała na Instagramie Ewelina

Ewelona i Arnold z Warsaw Shore
Ewelona i Arnold zaręczyli się

Zobacz także: Ewelona rozstała się z Arnoldem.

Ewelona i Arnold są zaręczeni

Jak przyznała Ewelina w wyjaśnieniu kilka tygodni temu, razem z Arnoldem nie wiedzieli, czy ich związek przerwa. Wszystko wskazuje na to, że para zażegnała kryzys i co więcej, planuje wspólną przyszłość. Na profilu Jabłońskiego na Facebooku właśnie zmienił się status jego związku. Arnold poinformował, że zaręczył się z ukochaną Eweliną Kubiak.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji ze strony internautów. Chociaż Ewelona dotychczas nie pokazała swoim obserwatorom zaręczynowego pierścionka, być może także wkrótce i ona pochwali się radosną nowiną.

Gratulujemy.

źródło: Instagram Ewelona/Arnold Jabłoński

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry