Połącz się z nami

Ewelona pokazała efekty liposukcji! Zobaczcie jej „nowe” ciało!

Ewelina Kubiak

Moda i uroda

Ewelona pokazała efekty liposukcji! Zobaczcie jej „nowe” ciało!

Ewelina Kubiak zaprezentowała swoim fanom efekty operacji usuwania tkanki tłuszczowej. Widać różnicę? Przekonajcie się! Ewelona pokazała efekty liposukcji!

Ewelina Kubiak zwana powszechnie Eweloną, popularność zyskała dzięki udziałowi w kontrowersyjnym reality-show „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Program ten doczekał się już 12 serii, a jego premiera miała miejsce 10 listopada 2013 roku. Ewelina zasiliła szeregi już w pierwszym sezonie i z małymi przerwami do dziś wraz z pozostałymi uczestnikami pokazuje, jak wyglądają prawdziwe imprezy. Podczas zabawy uczestnicy nie tylko nie stronią od hektolitrów alkoholu, ale i często przygodnych romansów z nowo poznanymi osobami. Pokazują, że nie przejmują się opinią innych, a życie traktują, jako jedną, wielką przygodę.

Ewelona jest również jedną z najbardziej aktywnych uczestniczek w mediach społecznościowych. Instagram celebrytki zgromadził już blisko 500 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż się powiększa. Na jej profilu znajdziecie przeróżne zdjęcia. Kobieta dzieli się z fanami zwykłą codziennością, wyjazdami w bliższe i dalsze miejsca, czy ciekawymi stylizacjami, o których często Was informujemy. Chętnie również porusza tematy dotyczący mody i urody. 

Ewelina bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Bez wątpienia zasługuje na miano jednej z największych metamorfoz w programie. Przez lata Ewelina walczyła o upragnioną sylwetkę. Choć miała wzloty i upadki dziś jej waga pokazuje kilkanaście kilogramów mniej, a efekty widać gołym okiem. Dodatkowo popracowała nad gustem modowym, co potwierdzają jej ciekawe stylizacje. Kobieta nie stroni również od zabiegów medycyny estetycznej oraz operacji plastycznych. Ostatnio zdecydowała się na operację biustu, który teraz chętnie eksponuje w wyciętych i odważnych dekoltach.

Ewelona pokazała efekty liposukcji!

Ewelina ostatnimi czasy informowała również swoich fanów, że poddała się operacji liposukcji, która na celu ma usunięcie tkani tłuszczowej. Dziś, po dwóch miesiącach pochwaliła się efektami. Trzeba przyznać, że jej ciało bardzo się zmieniło! Sami spójrzcie!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/ewel0na/2398658908333587993/?hl=pl
Źródło:
https://www.instagram.com/stories/ewel0na/2398658908333587993/?hl=pl

Jak podoba się Wam figura Eweliny po liposukcji? Zdecydowalibyście się na taką operację?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry