Połącz się z nami

Ewelona trafiła do psychiatryka?! Na stronie „Warsaw Shore” pojawiły się zaskakujące informacje…

Ewelona

Z życia gwiazd

Ewelona trafiła do psychiatryka?! Na stronie „Warsaw Shore” pojawiły się zaskakujące informacje…

Ewelina Kubiak w ostatnim czasie przebywa w szpitalu, co bardzo niepokoi jej fanów. Niedawno na profilu programu „Warsaw Shore” pojawiła się zaskakująca relacja. Zobaczcie, o co chodzi! Ewelona trafiła do psychiatryka?!

Ewelina Kubiak to jedna z najpopularniejszych uczestniczek kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore”. Ewelona, kiedy wchodziła do programu wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Popracowała nie tylko nad swoim wyglądem zewnętrznym ale i zachowaniem.

Ewelona również popracowała nad swoją sylwetką. Niejednokrotnie korzystała z pomocy medycyny estetycznej, czego nigdy nie ukrywała. W ostatnim czasie celebrytka poszła na całość i wyjechała ze swoim partnerem – Arnoldem do Turcji, by skorzystać tam z szeregu zabiegów. Zobaczcie tutaj: Ewelona pokazała swoją nową twarz! Oceńcie starania tureckich specjalistów!

Źródło: https://www.instagram.com/p/CHdFnfiF75eXPnUUR5K-6hcRCgDNm7GhicmXEI0/

Dziewczyna dumnie eksponowała efekty pracy tureckich specjalistów, a następnie usunęła ze swojego Instagrama wszelkie treści. Jak sama przyznała, rozpoczyna nowy etap w życiu, co wiąże się również z nowym profilem.

„Hej kochani jak widzicie ze mną wszystko okej, nie macie co się martwić, tak jak napisałam Wam w poprzednim story, usunęłam i oczyściłam calutki swój Instagram, ze względu na to, że po prostu zaczynam jakby nowy etap w swoim życiu i chce go zacząć, tak naprawdę oczyszczając się ze wszystkiego tego, co było no i między innymi oczyściłam też swój Instagram”

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKmcUiAjjwlEN-7msjwhKbdmfW7Ls3RkJHt7vQ0/

Ewelona trafiła do psychiatryka?!

Obserwatorzy profilu Ewelony w ostatnim czasie byli świadkami, widoku jej w szpitalnym łóżku. Choć przypuszczeń na ten temat było wiele, a w tym, że były to powikłania po ostatnich tureckich zabiegach, zostały one zdemontowane zarówno przez Ewelonę, jak i Arnolda. Niemniej jednak celebrytka nadal znajduje się w szpitalu.

Dziś na relacji na oficjalnym profilu programu pojawiła się zaskakująca wiadomość. Zostało udostępnione zdjęcie Ewelony w oknie szpitala, a lokalizacja oznacza, że znajduje się ona w psychiatryku. Jest to oczywiście żart. Uczestniczka „Warsaw Shore” również podchwyciła zdjęcie i udostępniła je na swoim Instagramie.

Zobaczcie również: Ewelona zaskoczyła zdjęciem ze szpitalnego łóżka…Co za poświęcenie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry