Połącz się z nami

Fakty TVN bez znanej dziennikarki! „Takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze”

Justyna Pochanke

News

Fakty TVN bez znanej dziennikarki! „Takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze”

Nie zobaczymy już więcej jednej z najbardziej znanych dziennikarek na naszych ekranach, w „Faktach TVN”. Justyna Pochanke, bo to o niej mowa, napisała pożegnalnego maila i jak w nim zaznaczyła, nie była to planowana decyzja, jednak takie decyzje są najuczciwsze! Zobaczcie ! Fakty TVN bez znanej dziennikarki!

Justyna Pochanke jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną, a z grupą TVN była związana od 2001 roku. Przez te wszystkie lata swojej kariery zdobyła mnóstwo nagród. W 2005 roku otrzymała tytuł Dziennikarza Roku przyznany przez miesięcznik „Press”. Zaznaczmy, że jest ona również laureatką sześciu Wiktorów! Zdobyła również trzy Telekamery w kategorii informacje.

Jak się jednak okazuje, Justyna zakończyła swoją współpracę ze stacją TVN i to dziennikarka złożyła wypowiedzenie. W swoim oświadczeniu podziękowała wyżej wymienionej stacji za wszystkie lata współpracy, a w komunikacie, który pojawił się w sieci, przyznała, że dostała więcej, niż mogła sobie wymarzyć! Zobaczcie!

Fakty TVN bez znanej dziennikarki!

Dziennikarka w mailu, który wysłała do pracowników, nie zdradziła powodu swojej rezygnacji. Nie pożegnała się również z widzami na antenie „Faktów”, bo jak przyznała „Fakty” nigdy nie były łzawe:

„Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać. Dostałam więcej, niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli-ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom-bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi-bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. „Fakty” nigdy nie były łzawe.”

Odejście dziennikarki skomentował Michał Samul, redaktor naczelny „Faktów„:

„Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Justyna to wyjątkowa dziennikarka i osobowość telewizyjna. Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabianych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania, z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce […]”

Bez wątpienia Justyna Pochanke była twarzą „Faktów” i nie tylko będzie jej brakować pracownikom, ale również widzom!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry