Fame MMA 12: Don Kasjo stoczył dwie walki podczas jednej gali! Jaki jest wynik?

21 listopada 2021
Przez: : MC

Don Kasjo to największa gwiazda federacji Fame MMA. Podczas 12. edycji Kasjusz stoczył dwie walki: z Marcinem Wrzoskiem jak i samym włodarzem – Michałem “Boxdelem” Baronem. Znamy wyniki!

View this post on Instagram

A post shared by FAME MMA (@famemmatv)

Fame MMA

Fame MMA to wyjątkowe show, które skradło serca Polaków. Podczas sportowych gal swoje umiejętności w sztukach walki prezentują znane medialne osobistości. Gala doczekała się 12. edycji, a federacja w dalszym ciągu stale się rozwija i sukcesywnie powiększa grono swoich uczestników.

Zobacz także: Wyniki Fame MMA 12

Don Kasjo absolutnym mistrzem Fame MMA

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński zyskał popularność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore. Obecnie rozwija się jako influencer i przede wszystkim uczestnik federacji Fame MMA. W formule bokserskiej stoczył wiele wygranych walk i jak do tej pory, nie ma na niego mocnych.

12. edycja Fame MMA była wyjątkowa, bowiem Kasjusz stoczył dwie walki – z Marcinem Wrzoskiem jak i Michałem “Boxdelem” Baronem – włodarzem sportowej gali.

Najpierw w oktagonie zmierzyli się – Marcin Wrzosek i Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Trzeba przyznać, że panowie zapewnili widzom niezwykłe widowisko. Oprócz emocjonującej walki odbyło się istne show, a zarówno Kasjusz, Marcin jak i… sędzia postanowili zatańczyć do energicznej muzyki. Po 6. pełnych, niezwykle emocjonujących rundach przyszedł czas na werdykt. Zdaniem sędziów zwyciężył Kasjusz Życiński, który następnie zmierzył się z samym włodarzem – Michałem “Boxdelem” Baronem. Druga walka również skończyła się sukcesem Kasjusza. Nie mniej jednak emocje i show związane z ich walką zachwyciło widzów.

Gratulujemy!

źródło: Instagram Fame MMA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej