Fame MMA 12: Murański kontuzjowany! Za niego będzie walczył … jego ojciec!

15 listopada 2021
Przez: : M.S.

20 listopada kolejne gala Fame MMA podczas której zabraknie jednego zawodnika. Murański jest kontuzjowany, jednak za niego w klatce stanie… jego ojciec!

Fame MMA 12

W najbliższą sobotę, 20 listopada, celebryci po raz kolejny zmierzą się ze sobą podczas gali Fame MMA. To już 12. edycja popularnego widowiska. Wśród zawodników kolejnej odsłony Fame MMA miał znaleźć się Mateusz Murański, a na przeciwko niego miał stanąć Arkadiusz Tańcula.

Kontuzja Murańskiego

Sześć dni przed wielką galą, podczas konferencji Fame MMA okazało się, że Mateusz Murański doznał kontuzji i nie powalczy w 12. edycji rozgrywek. Jednak, aby chronić honoru rodziny do wali z Tańculą przystąpi ojciec Mateusza, Jacek Murański.

Jak poinformował starszy Murański poinformował podczas konferencji, że Mateusz ma złamaną kość gnykową w obrębie trzonu:

“Doznał złamania kości gnykowej w obrębie trzonu. Wydawało się nam, że to kontuzja barku. Przerwał trening i nie mógł podnieść butelki. Leki przeciwbólowe już nie działały. Pojechaliśmy do szpitala, a tam tomograf wykazał złamanie. Na szczęście bez przemieszczenia” – mówił Jacek Murański.

Również na Instagramie fame mma tv pojawiło się oficjalne oświadczenie:


“Niestety @mateusz_muranski jest kontuzjowany. Ale #ojciecmateusza postanowił bronić honoru syna i swojej rodziny. TAK, TO PRAWDA!!! JACEK MURAŃSKI ZAWALCZY W FAME JUŻ TERAZ 🔥🔥🔥🔥🔥 Klatka rzymska 3×3 m, MMA, dozwolone łokcie i 5 rund po 2 minuty 😈🔥🔥🔥🔥🔥 LECYMY Z TYM!!! Szacunek dla obu zawodników za przyjęcie tej walki na ostatni moment… ale chyba wszyscy wiem, że prędzej czy później do tej walki musiało dojść 🤯🍿” – czytam na profilu Fame MMA TV.

Zobacz także: KARTA WALK FAME MMA 12!

Przypomnijmy, że konflikt pomiędzy Murańskimi, a Tańculą trwa już od jakiegoś czasu. W zeszłym tygodniu podczas potkania Mateusza i Arka w programie Face to face, zadzwonił starszy Murański i zapowiedział, że przy najbliższej okazji napluje Arkadiuszowi w twarz, za to, że ten obraża jego rodzinę. Nikt wówczas nie przypuszczał, że do spotkania tej dwójki dojdzie tak szybko. Nie da się ukryć, że walka Tańculy i starszego Murańskiego, z konfliktem w tle, może być bardzo emocjonująca.

Będziecie oglądać?

Źródło: konferencja fame mma, Instagram fame mma tv

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej