„Fame MMA 14”: Partner Agnieszki Włodarczyk zawalczy w kolejnej gali. Z kim zmierzy sie Robert Karaś?

4 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Fame MMA 14 zbliża się wielkimi krokami. Właśnie ogłoszono kolejnego uczestnika, którego zobaczymy w oktagonie. Okazuje się, że po raz pierwszy w Fame MMA wystąpi Robert Karaś, prywatnie partner Agnieszki Włodarczyk.

Partner Agnieszki Włodarczak
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Kolejna gala Fame MMA

Fame MMA to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych federacji organizujących gale typu freak show fight.

Już wkrótce fanów pojedynków znanych z show-biznesu gwiazd, influencerów czy tiktokerów czekać będą kolejne emocje. 14 maja w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się kolejna 14. gala Fame MMA. Już podczas ostatniego wydarzenie poznaliśmy pierwszych uczestników, którzy wystąpią w oktagonie.

Zobacz także: Gdzie i kiedy odbędzie się Fame MMA 14?

Włodarze Fame MMA ogłosili już, że walką wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Trombą a Gimperem. Wiadomo również, że pojedynek stoczą także Krystian „Krycha” Wilczak oraz Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka, który będzie bronić pasa w kategorii do 77 kilogramów. W oktagonie zobaczymy także Agatę „Fagatę” Fąk, która zmierzy się z Moniką Kociołek.

Partner Włodarczyk w Fame MMA

Kolejna gala Fame MMA 14 odbędzie się już 14 maja. Organizatorzy najbardziej znanej organizacji freak fight właśnie ogłosili kolejnego uczestnika i jak się okazało, jest nim Robert Karaś, który prywatnie związany jest z aktorką Agnieszką Włodarczyk.

„Mistrz i rekordzista świata w dwukrotnym, trzykrotnym i… pięciokrotnym ironmanie!!! 🤯 W swojej dyscyplinie osiągnął już wszystko. Pora na nowe wyzwania. Jak myślicie, z kim zawalczy Robert w swoim debiucie?!? 🤔🔥🔥🔥 Witamy w FAME Mistrzu!!!” – czytamy

Internauci są bardzo zadowoleni, że będą mogli zobaczyć Roberta w oktagonie.

„Wow Szacun”

„No i fajnie, jedna sportowa walka to fajna sprawa”

Trudno nie zgodzić się z tym, że pojedynek z Robertem Karasiem będzie poważnym wyzwaniem dla jego przeciwnika.

Przypominamy, że prywatnie partner Agnieszki Włodarczyk i ojciec jej dziecka, to jeden z najbardziej znanych polskich triathlonistów. Karaś jest mistrzem i rekordzistą świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana, potrójnego Ironmana i podwójnego Ironmana, a także rekordzista Polski na dystansie Ironmana.

Czekacie na pojedynek Roberta Karasia w Fame MMA? Jak myślicie, kto będzie jego przeciwnikiem?

źródło: Instagram Fame MMA/ Instagram A. Włodarczyk/Instagram R. Karasia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej