FAME MMA 17: KARTA WALK. Gdzie i kiedy oglądać?

28 stycznia 2023
Przez: : M.S.

Kolejna gala Fame MMA przed nami. Kto tym razem stanie w oktagonie i zmierzy się w walkach? Włodarze federacji ponownie zaskoczyli doborem zawodników, wśród z nich znajda się zarówno gwiazdy internetu, muzyki a nawet sportu. Kiedy odbędzie się 17. gala Fame MMA? Zobaczcie kartę walk.

Fame MMA 17: kiedy i gdzie?

17. gala Fame MMA odbędzie się w piątek 3 lutego 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Walkę obejrzeć będzie można na żywo, a także po wykupieniu dostępu do platformy ppv. Sprzedaż pay-per-view ruszyła już prawie tydzień temu.

Karta walk Fame MMA 17

Po raz kolejny włodarze federacji freak fightowej zaskoczyli doborem zawodników. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że w oktagonie po raz pierwszy pojawi się Sebastian Fabijański, były partner Maffashion, o który w ostatnim czasie było dość głośno ze względu na skandal związany z Rafalalą. Ponadto na fanów widowiska czeka ciekawa walka, w której zmierzą się Marcin Wrzosek i Piotr Szeliga. Warto także wspomnieć o walce jednego z włodarzy federacji- Boxdela, który zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem w klatce rzymskiej. Natomiast Arkadiusz Tańcula powalczy z Maksymilianem Wiewiórką o pas mistrzowski 84 kg.

Nie zabraknie także walk kobiety. Podczas 17. gali Fame MMA zmierzą się ze sobą Wiktoria Jaroniewska, która ostatnio pokonała Lalunę oraz Klaudia Sheeya Kołodziejczyk.

Nie da się ukryć, że na widzów czekali wiele emocji, tym bardziej, że już podczas konferencji dochodziło do wielu spięć i bójek.

KARTA WALK 17. gali Fame MMA:

  • Amadeusz “Ferrari” Roślik – Kamil “Szczurek” Łaszczyk
  • Cezary “Czarmagedon” Jóźwik – Tomasz “Gimper” Działowy
  • Wacław “Wac Toja” Osiecki – Sebastian “Alterboy” Fabijański
  • Arkadiusz Tańcula – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – walka o mistrzowski pas 84 kg
  • Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Michał “Boxdel” Baron – walka w klatce rzymskiej
  • Łukasz “Mandzio” Samoń – Karol “Karolek” Dąbrowski
  • Filip “Filipek” Marcinek – Robert Karaś
  • Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga
  • Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Wiktoria “Wiki” Jaroniewska

Źródło: Instagram Fame MMA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej